NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje

Kaina: 15,79 €
Kaina su kodu: 14,21 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje" aprašymas

Kai ypatingų magiškų talentų turinti, tačiau publikos dėmesio vengianti Ofelija paskiriama jaunesniąja rūmų pasakotoja, jos gyvenimas tampa kur kas sudėtingesnis. Dabar visi žino apie jos galią nuskaityti daiktus ir atskleisti jų savininkų paslaptis. Dvaro intrigų pasaulyje, į kurį pateko Ofelija, tai be galo pavojinga savybė. Nuo šiol jos priešų gretos tik augs.

Ofelija ima suprasti, kad vienintelis, kuriuo iš tiesų gali pasikliauti iliuzijų, pavojų ir intrigų kupinoje Polio arkoje, yra jos paslaptingas ir atšiaurus sužadėtinis Tornas. Deja, jam bloga linkinčių žmonių yra dar daugiau. O kai rūmuose vienas po kito ima dingti įtakingi ir svarbūs asmenys, Ofelijai teks tapti detektyve ir atskleisti už daugybės Polio iliuzijų glūdinčią tiesą.

Jūsų laukia stulbinanti autorės išmonė, nepamirštami herojai, turtingas ir įspūdingas pasaulis ir be galo intriguojantis siužetas. 

„Nuo pat pirmos knygos Christelle Dabos pribloškia savo galinga vaizduote.“
„Télérama“

Kuo ši knyga „Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji mėnesienoje“ naudinga:

    • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

    • Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

    • Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

    • Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Visų jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių, tačiau visi paklūsta savo protėviams – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių ir paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija, turinti ypatingą talentą perskaityti įvairių objektų atmintį, buvo priversta išvykti iš gimtosios Animos į atšiaurią Polio arką, kad sudarytų politinę santuoką su jai visai nepažįstamu žmogumi. Jos būsimasis vyras Tornas nuo pat pradžių pasirodė šaltas ir nemalonus, tačiau įvykiams klostantis vis painiau, ima aiškėti, kad šioje intrigų karalystėje mergina gali pasitikėti tik juo. Kai rūmuose vienas po kito ima paslaptingai dingti žmonės, o pati Ofelija ima gauti keistus grasinančius laiškus, pagrindinei veikėjai prireiks tapti dar ir detektyve.

„Dingusieji Mėnesienoje“ – antroji prancūzų rašytojos Christelle Dabos maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.


  • Autorius: Christelle Dabos
  • Serija: Veidrodžių viešnia
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094418518
  • Vertėjas: Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje", kurį pristato Christelle Dabos. Siūlome ne tik išsamų "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Christelle Dabos. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Veidrodžių viešnia 2. Dingusieji Mėnesienoje" perkama kartu