Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Verslas prie kavos puodelio

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-01-07 Perskaityta

Perskaiciau nuo A iki Z.Pati dirbu pardavimu sr.jau 8-9 metus,tad knyga ispudzio nepaliko.Eilinis,sabloniskas veikalas.Pradinukui-tinka,bet zmogui su patirtimi-nerekomenduoju,nes ikvepimo imtis savo verslo siulyciau ieskoti kitur.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 7.24 SoldOut

Knygos "Verslas prie kavos puodelio" aprašymas

"Verslas prie kavos puodelio" - mokomoji medžiaga ir norintiems susikurti verslą, ir jau užsiimantiems verslu. Tai pirmoji lietuvių autorės, verslininkės knyga.

Knygoje autorė dalinasi sėkminga 19 metų verslo plėtojimo patirtimi. Patarimai, kuriuos rasite knygoje padeda jums susikurti nuosavą verslą. Tai pasakojimas apie verslą be jokios rizikos.

Pasaulyje egzistuoja daug įvairiausių galimybių susikurti verslus, bet apie tai žinome per mažai arba iš viso nesame girdėję.

O dar linksmiau būna, kai žmonės sužino apie tokias galimybes, jie net negali patikėti, kad būna taip paprasta.


Knyga skirta visiems :

•    Kurie kada nors svajojo turėti savo verslą, bet neturėjo tam pinigų ir drąsos.

•    Kurie nori turėti daugiau laisvo laiko, daugiau pinigų, daugiau draugų.

•    Kurie jau užsiima tinklinio marketingo verslu. Ją galite padovanoti savo komandai- taip padėsite jiems greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų ir sutaupysite savo laiką.

•    Mamoms, auginančioms vaikelius namuose ir norinčioms prisidėti prie šeimos biudžeto.

•    Pensininkams, kuriems dar ne sutema ir kurie nori įdomiai gyventi.

•    Studentams, kurie visko nori: čia atrasite daugiau, nei kada nors svajojote.


"Per pastaruosius porą dešimtmečių publikuota begalė knygų verslo tematika. Vienos jų analitinės, kitos - tiesiog siūlančios lengvatikiams greito praturtėjimo receptą. Regis, nustebinti jau nebėra kuo. Vis dėlto Reginos Jundulės knyga "Verslas prie kavos puodelio" ryškiai išsiskiria iš anksčiau paminėtųjų. Į akis krinta turinio ir stilistikos dermė; autorės skalsa, atida žodžiui ir erdvė skaitančiojo mintims. Kiekvienas knygos pusapis dvelkia meile žmogui ir žmonijai, pagarba sąžiningam veslui ir jį pradedačiam; kvepia pavasariu, gerumu, ir, žinoma, - kava..."

Prof. dr. Rimantas Balsys

Regina Jundulė, individualios įmonės savininkė, buvusi Vadybos ir demokratijos mokyklos (VDM) lektorė.

Gintaras Jundulas, buvęs Klaipėdos universiteto kūno kultūros dėstytojas - treneris, nacionalinės kategorijos krepšinio teisėjas.

Šiuo metu, tai verslininkai, 19 metų sėkmingai plėtojantys verslą švedų tinklinio marketingo kompanijoje. Jų motyvacinės paskaitos ir mokymai padeda žmonėms pradėti nuosavą verslą.

 Kiti taip pat domėjosi


2015-01-07

Perskaiciau nuo A iki Z.Pati dirbu pardavimu sr.jau 8-9 metus,tad knyga ispudzio nepaliko.Eilinis,sabloniskas veikalas.Pradinukui-tinka,bet zmogui su patirtimi-nerekomenduoju,nes ikvepimo imtis savo verslo siulyciau ieskoti kitur.

Parašykite atsiliepimą apie "Verslas prie kavos puodelio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Regina Jundulė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Verslas prie kavos puodelio", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Verslas prie kavos puodelio" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Verslas prie kavos puodelio" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Verslas prie kavos puodelio"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Jundulė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Verslas prie kavos puodelio" perkama kartu