0

Vilniaus gatvės

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilniaus gatvės

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • ISBN ar kodas: 9986-745-23-3

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilniaus gatvės" aprašymas

Populiarios knygos "Vilniaus gatvių istorija" autoriaus, Vilniaus metraštininko A. R. Čaplinskio "Vilniaus gatvės" - išsamus vardynas kiekvienam vilniečiui ir miesto svečiui. Jame rasite visas Vilniaus gatves, kurių naujausios įvardytos 2000 m. birželio mėn. Čia nurodytos gatvių ribos ir buvusieji pavadinimai, todėl bet kuriuo atveju gatvę susirasti mieste bus nesudėtinga. Be to, pagal dabartinį administracinį miesto padalijimą seniūnijomis knygoje pateikiami 25 žemėlapiai, kuriuose pažymėtos 1165 esamos ir sąrašuose pateikiamos gatvės. Rodyklėje prie gatvės pavadinimo sutrumpintai nurodoma seniūnija.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus gatvės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus gatvės, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Rimvydas Čaplinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Rimvydas Čaplinskas su knyga Vilniaus gatvės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus gatvės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Rimvydas Čaplinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus gatvės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus gatvės" perkama kartu