0

Vilnietiškas žydų pasaulis

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilnietiškas žydų pasaulis

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786098219098

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilnietiškas žydų pasaulis" aprašymas

“Vilnietiškas žydų pasaulis” – tai žinomo žurnalisto Aarono Garono straipsnių, rašytų jidiš kalba leidžiamiems periodiniams leidiniams, rinktinė, iliustruota archyvinėmis nuotraukomis. Dauguma rašinių knygoje – gyvo liudininko pasakojimai apie tarpukario žydišką Vilnių, Lietuvos Jeruzalę, jos įvairialypį visuomeninį gyvenimą, ryškias asmenybes.


Aaronas Garonas (1919-2009) gimė Vilniuje ir beveik visą savo gyvenimą susiejo su gimtuoju miestu, kurį gerai pažinojo ir labai mylėjo. Ypatingas ikikarinio Vilniaus žydų pasaulio fenomenas, kurio liudininku A. Garonas tapo ankstyvoje jaunystėje, įskiepijo jam neblėstančią meilę žydų kultūrai ir gimtajai jidiš kalbai. Prabėgę metai neišdildė jaunų dienų įspūdžių ir prisiminimų, tik sustiprino norą jais pasidalinti. Juk kiekvieno žuvusios Lietuvos Jeruzalės liudininko balsas yra prasmingas.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilnietiškas žydų pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Aronas Garonas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vilnietiškas žydų pasaulis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vilnietiškas žydų pasaulis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vilnietiškas žydų pasaulis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vilnietiškas žydų pasaulis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aronas Garonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vilnietiškas žydų pasaulis" perkama kartu