Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda

-80% su kodu: PATOGU
Kaina: 17,89 €
Kaina su kodu: 3,58 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.89 InStock
Į krepšelį 3,58 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda" aprašymas

Tyrimai rodo, kad vienas iš trijų amerikiečių linkęs bent kartą gyvenime keisti tikėjimą – kodėl gi tapome tokie „dievybės ieškotojai“? Atsakymo į šį klausimą ieško amerikiečių žurnalistas Eric Weiner knygoje „Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda“. Ir daro jis tai keliaudamas po pasaulį ir susipažindamas su skirtingomis planetos religijomis ir tikinčiaisiais.

Kai Eric Weiner gulėjo ligoninėje, o gydytojai įtarė rimtą negalavimą, gero linkinti medicinos sesuo paklausė, ar šis jau atradęs Dievą. Nekaltas klausimas nedavė žurnalistui ramybės. Pasveikęs jis nusprendė leistis į kelionę po pasaulį ir atrasti savo Dievą.

Žurnalistas pripažįsta, kad didžiąją gyvenimo dalį jo tikėjimas buvo "mėgėjiškas". Žydų šeimoje gimęs vyras juokauja, kad jie buvo „šaldytuvo" žydai, kuriems svarbiausias religijos įstatymas buvo tinkamas maistas.

Taigi, norėdamas giliau pažinti dvasingumo prigimtį, Eric Weiner keliavo po Nepalą, meditavo su budistų vienuoliais, Turkijoje susipažino su sufijais, Izraelyje studijavo kabalą, Bronkse padėjo pranciškonams slaugyti vargšus, o Las Vege išbandė tikinčiųjų nežemiškomis civilizacijomis religines praktikas.

Eric Weiner sako, kad iškeliaudamas kritiką ir skepsį "paliko namie". Atvira širdimi ir protu jis leido Dievui ar Dievams jį pasiekti ir ieškojo atsakymų į klausimus: Iš kur mes? Kas vyksta po mirties? Kaip nugyventi savo gyvenimą? Ir kur iškeliauja skalbyklėje dingusios kojinės?

Erico Weinerio knygos išverstos į daugiau nei 20 kalbų. Anksčiau jis leidosi į kelionę po laimingiausiomis laikomas pasaulio šalis - Indiją, Šveicariją, Katarą, Tailandą, Olandiją, Islandija ir Ameriką. Ieškojo atsakymo į klausimą: Kas yra laimė ir kur ji gyvena? Kitą kartą lankė vietas, kuriose kažkuriuo metu klestėjo menas ir mokslas. Tikėjosi rasti atsakymą į klausimą: kas gi žadina žmonijos kūrybiškumą? Jis bendradarbiauja su BBC, The New York Times ir kitais žiniasklaidos gigantais, taip pat yra ilgametis NPR korespondentas.

„Knygos apie Dievą būna dvejopos – jos arba aiškina tikėjimo prigimtį, arba pasakoja apie asmeninį dvasinį pabudimą. Weinerio knyga „Žmogus ieško Dievo“ meistriškai balansuoja tarp abiejų žanrų.“
The New York Times

„Nepaisant Erico Weinerio smalsaus intelekto ir į save nukreiptos ironijos, visos šios smagios kelionės metu atskleidžiamos universalios tiesos. Weineris atsiriboja nuo skeptiškumo, kad pasidalintų nuoširdžiomis istorijomis apie dieviškus stebuklus, kuriais patikėti galime kiekvienas iš mūsų.“
Publisher’s Weekly

„Informatyvi, išsami ir įtraukianti „Žmogus ieško Dievo“ yra kupina faktų ir išminties, kuri paliks mintyse, kaip sako vienas autoriaus bičiulis, priklijuotus lapelius su priminimais – nesvarbu, kokius Dievus pasirinksite. Weineris ne tik atmeta stereotipus – pasirodo, budistams reinkarnacija reiškia, kad ankstesniame gyvenime kažko pritrūko galutiniam nušvitimui – bet ir pasakoja savo paties nušvitimo istoriją.“
The Washington Post

Iš anglų kalbos vertė Laurynas Barkauskas


  • Autorius: Eric Weiner
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025596

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Eric Weiner pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eric Weiner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmogus ieško Dievo. Kaip aš flirtavau su Apvaizda" perkama kartu