Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmogus, kuris verkia iš juoko

Kaina: 1,59 €
Kaina su kodu: 1,11 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 1.59 InStock
Į krepšelį 1,11 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Žmogus, kuris verkia iš juoko" aprašymas

„Žmogus, kuris verkia iš juoko“ – naujas bestselerių autoriaus Frédéric Beigbeder romanas, kuriame vėl susitiksime rašytojo alter ego – Oktavą Parango. Nusiteikite! Knyga kalba apie mūsų visų pasaulį, kuris keičiasi greičiau, nes mes spėjame prie jo prisitaikyti.

Su Oktavu Parango susipažinome knygoje 14,99€“, kuri autoriui kainavo darbo vietą, nes jis savo veikėjo lūpomis pasakojo nešvaraus reklamos pasaulio užkulisius. Vėliau romane „Gelbėkit, atsiprašau“ sekėme Oktavo nuotykius Maskvoje ir kažkur ten jį palikome… Dabar susitinkame dar kartą. Frédéric Beigbeder grįžta su trenksmu. Gero humoro trenksmu. Romanas „Žmogus, kuris verkia iš juoko“ tarsi apjungia visą trilogiją.

Oktavas Parangas šiame pasakojime tikrai negaili savęs. Jis dirbo reklamos srityje, vėliau sukosi aukštosios mados pasaulyje, o dabar be penkių devynios ryto kandus jo balsas skamba radijo laidoje. Ir štai netikėtas siužeto vingis: vieną ryta Oktavas ateina nepasiruošęs ir yra negailestingai išspiriamas iš žiniasklaidos rojaus. Taip, Frédéric Beigbeder savo veikėjo lūpomis ir vėl pasakoja asmeninę gyvenimo istoriją. Gyvenimo, kuris pasikeitė net ne per naktį, o per akimirką.

Autorius pirštu bado į daugybę šiuolaikinių problemų ir visuomenės ydų. „Žmogus, kuris verkia iš juoko“ – ironiška pasaka apie vyrą, kuris sensta šiame moderniame pasaulyje. Tai istorija apie vaikiną, kurio galvoje tik moterys ir narkotikai, tačiau aukso amžius praeityje. Naujaisiais laikais merginos ant kaklo nebesikaria, o tik atvirai juokiasi ir greitos apkaltinti priekabiavimu. Veidrodis atspindi keistą realybę, kurioje gyvena senstelėjęs vyrukas, o internetas „pagimdė“ tūkstančius žvaigždučių, sulaukiančių gerokai daugiau dėmesio nei Oktavas. Kaip jaustis?

Frédéric Beigbeder (g. 1965 m.) – populiarus prancūzų autorius. Ko gero populiariausias jo romanas yra „Meilė trunka trejus metus“ šią frazę iš pavadinimo įrašęs į liaudies folklorą. Rašytojo tekstai provokuoja, jiems būdingas įžūlus tonas, autosatyra. Frédéric Beigbeder knygos tampa bestseleriais ir dar ilgai aptarinėjamos įvairiuose atsiliepimuose.

Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė.

Frédéric Beigbeder teigia, kad visos jo knygos yra autobiografinės, tad kviečiame romanus įsigyti internetu ir žvilgtelėti į jo gyvenimą iš arčiau. Tekstai kupini taiklių aprašymų, kultūrinių nuorodų, ironijos. Online knygyne rasite ir kito žanro kūrinių, kurių kaina išpardavimų bei akcijų metu itin draugiška. Nežinote, ką rinktis? Pasidomėkite apžvalgomis! Taip pat parengėme informacijos santraukas, kuriose patalpinome trumpus aprašymus, ištraukų, nurodėme puslapių skaičių, leidėją. Tai taip pat padės įvertinti būsimą pirkinį. 


  • Autorius: Frederic Beigbeder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665196

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus, kuris verkia iš juoko"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žmogus, kuris verkia iš juoko", Frederic Beigbeder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Frederic Beigbeder su knyga "Žmogus, kuris verkia iš juoko" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žmogus, kuris verkia iš juoko" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frederic Beigbeder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žmogus, kuris verkia iš juoko" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žmogus, kuris verkia iš juoko" perkama kartu