Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos

Kaina: 35,53 €
Kaina su kodu: 31,97 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-14 Linas

Puikus rinkinys.
Vienoje vietoje visi garsiojo seklio nuotykiai.
Skaitau jau antrą kartą - puslapiai labai ploni, šriftas smulkus, tad skaitymo tikrai užteks ilgam.
Nors ir visada žinai, kad seklys nugalės, tačiau visos istorijos labai skirtingos ir įtraukiančios.


2024-04-30 35.526 InStock
Į krepšelį 31,97 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" aprašymas

Ypatingas knygos „Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ leidimas - knyga papuošta spalvota puslapių briauna!

Rašalo upės nutekėjo nuo 1887-ųjų, kai apsakyme „Kraujo spalvos etiudas“ pasauliui pirmą kartą pristatytas Šerlokas Holmsas. Dėl kvapą gniaužiančių nuotykių visiems gerai pažįstamas legendinis seklys daugeliui jau tapo realiu asmeniu (leidžiamos netgi jo biografijos!), populiarumu pranokstančiu net savo kūrėją Arthurą Conaną Doyle’į ir kitus jo kūrinius: istorinius, fantastinius ir meilės romanus, poeziją, pjeses, knygas spiritizmo, politikos temomis.

Garsiojo detektyvo Šerloko Holmso prototipas buvo Edinburgo universiteto profesorius, chirurgas Josephas Bellas, dėstęs ir pačiam mediciną studijavusiam, vėliau rašytoju tapusiam A. C. Doyle’iui. J. Bellas tapo pirmuoju sekliu, kurio dedukciniais sugebėjimais ne kartą naudojosi policija. Profesorius atidžiai sekė Šerloko Holmso nuotykius ir konsultavo šių apsakymų autorių. Istorijos apie dedukcijos meistrą taip išgarsino A. C. Doyle’į, kad rašytojas, slegiamas skaitytojų reikalavimų tęsti apsakymus, netgi „nužudė“ savo herojų. Vis dėlto detektyvų mėgėjams nerimstant po devynerių metų A. C. Doyle’is vėl „prikėlė“ gudrųjį seklį iš mirusiųjų ir iš viso parašė penkiasdešimt penkis apsakymus bei keturias knygas apie Šerloką Holmsą ir ištikimąjį jo bičiulį daktarą Vatsoną.

Ši knyga „Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ – išskirtinė proga perskaityti geriausius A. C. Doyle’io kūrinius apie legendinį detektyvą!

Seras Artūras Konanas Doilis (1859-1930) – garsus britų autorius, detektyvo žanro pradininkas. Rašytojas sukūrė penkiasdešimt penkis trumpesnius apsakymus bei keturis romanus apie privatų Londono seklį Šerloką Holmsą. Taip pat jis rašė ir kito žanro knygas, tačiau jos nesulaukė tokio populiarumo kaip detektyvai. Šerlokas Holmsas pasaulį išvydo 1887-tais metais romane „Kraujo spalvos etiudas“, kuris ir pradeda šią rinktinę.


  • Autorius: Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle)
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094846861
  • Vertėjas: Elena Kuosaitė-Jašinskienė, Romualda Zagorskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2024-02-08

Ziurekite zmones.Nejaugi akli esate.Obuolys mulkina ir sitie ta pati daro.Cia visai ne ta knyga.Paveikslelyje parodyta 2020 metu leidimas,kuriame yra virs 1000 puslapiu ir su iliustracijomis.O aprasyme 592 puslapiai t.y. 2023 metu leidimas,kuri obuolys pristato ,kad yra 660 psl.Atkreipkite demesi

2020-11-14

Puikus rinkinys.
Vienoje vietoje visi garsiojo seklio nuotykiai.
Skaitau jau antrą kartą - puslapiai labai ploni, šriftas smulkus, tad skaitymo tikrai užteks ilgam.
Nors ir visada žinai, kad seklys nugalės, tačiau visos istorijos labai skirtingos ir įtraukiančios.

2018-08-16

knyga tikrai gera, tik gaila, gavau su įplyšusiu puslapiu, skaityti beveik netrukdo, bet knyga turėjo būti dovana, apmaudu.

Parašykite atsiliepimą apie "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos", Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle) su knyga "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" perkama kartu