0

Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos

  • Nuolaida knygai -31%
4.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 27,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-08-16 Paulina

knyga tikrai gera, tik gaila, gavau su įplyšusiu puslapiu, skaityti beveik netrukdo, bet knyga turėjo būti dovana, apmaudu.

Informacija

Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos

  • Serija: Auksinė Obuolio kolekcija
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 1168
  • ISBN ar kodas: 9786094841378

2020-09-30 27.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" aprašymas

Artūro Konano Doilio (angl. Arthur Conan Doyle) vardas literatūros istorijoje įrašytas ryškiomis ir didelėmis raidėmis. Jis laikomas detektyvų žanro pradininku, o garsusis nusikaltimų tyrėjas Šerlokas Holmsas yra kone žymiausias išgalvotas personažas pasaulyje. Riboto leidimo knyga „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ – unikali galimybė susipažinti su visais sero Artūro Konano Doilio detektyviniais romanais bei apysakomis. Tai kolekcinis, du tomus talpinantis leidimas su originaliomis Sidney Paget iliustracijomis.

Keistų aplinkybių dėka gal ir galima nežinoti Artūro Konano Doilio vardo, tačiau apie seklį Šerloką Holmsą yra girdėję visi. Tai vienas populiariausių išgalvotų personažų pasaulyje. Įdomu tai, kad jam net rašomos biografijos. Tarsi realiam žmogui! Knygos veikėjas yra žymesnis už autorių ir pasakojama, kad Artūras Konanas Doilis pradėjo nekęsti savo veikėjo tiek, kad net numarino jį. Tačiau galiausiai neatlaikęs spaudimo, po kelių metų pertraukos, rašytojas vėl ėmė kurti istorijas apie genialųjį seklį.

Užfiksuotas net Gineso rekordas! Šerlokas Holmsas čia įvardijamas kaip dažniausiai filmuose įkūnytas personažas. Ekranuose jis pasirodė daugiau nei du šimtus kartų. Seklį vaidino apie aštuoniasdešimt skirtingų aktorių.

„Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ – visa istorijų rinktinė viename leidinyje. Čia rasime garsiausius romanus „Baskervilių šuo“, „Kraujo spalvos etiudas“, „Keturių ženklas“ bei „Baimės slėnis“. Taip pat knygoje surinkta daugiau nei penkiasdešimt trumpesnių istorijų.

Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai patiks visiems klasikinių detektyvų gerbėjams. Senovinė britiška aplinka, džentelmenų laikai, lėtas siužetas, geras humoro jausmas – tai kuria ypatingą šių istorijų aurą. Šerloko Holmso narpliojamos bylos vis dar pajėgios konkuruoti su moderniais detektyvais, kuriuose dominuoja greitis ir žiaurios scenos.

Seras Artūras Konanas Doilis (1859-1930) – garsus britų autorius, detektyvo žanro pradininkas. Rašytojas sukūrė penkiasdešimt penkis trumpesnius apsakymus bei keturis romanus apie privatų Londono seklį Šerloką Holmsą. Taip pat jis rašė ir kito žanro knygas, tačiau jos nesulaukė tokio populiarumo kaip detektyvai. Šerlokas Holmsas pasaulį išvydo 1887-tais metais romane „Kraujo spalvos etiudas“, kuris ir pradeda šią rinktinę.

Iš anglų kalbos vertė R. Zagorskienė, E. Kuosaitė-Jašinskienė, K. Ambrasas-Sasnava, J. Lapienytė, B. Žegunis, A. Reisas

2018-08-16

knyga tikrai gera, tik gaila, gavau su įplyšusiu puslapiu, skaityti beveik netrukdo, bet knyga turėjo būti dovana, apmaudu.

Parašykite atsiliepimą apie "Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos, kurią skaitytojams dovanoja Arthur Conan Doyle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arthur Conan Doyle su knyga Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arthur Conan Doyle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos" perkama kartu