⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kristin Hannah (g. 1960 m. rugsėjo 25 d., Garden Grovas, Kalifornija, JAV) - populiari šiuolaikinė JAV rašytoja.

Kristin Hannah knygos

Rasta: 16

Stebuklinga valanda | Kristin Hannah
  • Nauja knyga
14,99 €
Pristatysime per 3-6 d. d.
Iš meilės | Kristin Hannah
10,69 €
Turime sandėlyje
Nakties kelias | Kristin Hannah
10,29 €
Turime sandėlyje
Jonvabalių takas | Kristin Hannah
10,29 €
Turime sandėlyje
Kelionė atgal | Kristin Hannah
9,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 16

Kristin Hannah gimė Kalifornijoje, kur ištisus metus šviečia saulė, todėl vaikystę praleido ant vandenyno kranto statydama smėlio pilis ir skriedama su banglente.


Kai Kristin buvo 8 metai tėvas nusprendė, kad šeima per ilgai užsibuvo vienoje vietoje ir laikas leistis į kelionę. Jis įsigijo mikroautobusiuką ir visa šeima - tėvas, motina, trys vaikai ir šuo - leidosi į kelionę.
Beveik po 2 mėnesių kelionės jie rado puikią vietą - Vašingtoną, kur akys raibo nuo parkų žalumos ir ežerų mėlio. Tačiau laimė truko neilgai. Netrukus mirė Kristin motina.


Kristin išvyko į koledžą studijuoti teisės. Baigusi mokslus susituokė ir ėmė lauktis pirmagimio. Nėštumas buvo gana sunkus, Kristin turėjo 5 mėnesius gulėti ligoninėje. Turėdama begalę laisvo laiko perskaitė visą namų biblioteką. Tuomet suprato, kad nori rašyti pati. Ji surado kažkada kartu su mama pradėtą rašyti rankraštį, nusipirko kompiuterį ir ėmė rašyti. Ne iš karto, bet jai pavyko, 1990 m. Kristin  pagaliau sulaukė teigiamo atsakymo iš leidyklos ir išleido savo pirmąją knygą. Pagaliau ji tapo tuo, kuo svajojo - žmona, mama ir rašytoja.


Kristin Hannah kūryba buvo įvertinta įvairiais apdovanojimais - Golden Heart, Maggie, o 1996 m. - Nacionaline skaitytojų premija.