0

Tikrosios spalvos

  • Nuolaida knygai -25%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-21 Regina

Labai patiko knyga, rekomenduoju perskaityti ir kitiems.
Lengvai skaitoma ir labai įtraukinti.
Knygoje parodoma, kiek gali žmogus pergyventi ir ištverti.
Teko skaitant kelis sykius ir ašaras braukti.

Informacija

Tikrosios spalvos

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955139492

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tikrosios spalvos" aprašymas

„The New York Times“ bestselerių autorės Kristin Hannah romanas „Tikrosios spalvos“ yra šilta, jautri ir graudinanti istorija. Nepamirštami veikėjai jau tapo rašytojos prekiniu ženklu. Šį kartą Kristin Hannah pasakoja apie vieną šeimą ir tris seseris, kurių tvirtą pasaulį skaldo pavydas bei išdavystės.

Henris Grėjus po žmonos mirties paniro į alkoholį ir nelabai rūpinasi trimis paauglėmis dukromis. Tačiau visada nori, kad viskas būtų pagal jo valią. Seserys kabinasi viena į kitą ir iš visų jėgų kuria artimus ryšius, kurių, atrodo, niekas negali suardyti.

Vyriausioji sesuo Vinona siekia tėvo pripažinimo ir tampa sėkminga advokate, tačiau gyvenime ji savimi itin nepasitiki, o stresą malšina valgymu. Aurora – vidurinėlė visada besistengianti užglaistyti nesutarimus, ištekėjusi už nuobodaus, tačiau „saugaus“ vyro. Vivi Ana – gražuolė, tėvo numylėtinė, geros širdies naivuolė, visada skubanti pirma ištiesti pagalbos ranką. Tvirtus seserų santykius suardo miestelyje pasirodęs naujokas. Netrukus ramų gyvenimą sukrečia ir žmogžudystė...

Romane „Tikrosios spalvos“ yra visko: nuo draudžiamos meilės, paauglių santykių, pykčio, siužeto posūkių, sudėtingų ryšių šeimoje, iki žmogžudystės, klaidingų įsitikinimų ir laisvės. Netektys ir atleidimas – kertinės temos. Kristin Hannah romanas neabejotinai paliečia širdį. Skaitytojai apžvalgose įspėja, kad jautrus pasakojimas lengvai išspaudžia ašarą. Knyga rekomenduojama gerų šeimos istorijų gerbėjams, taip pat visiems, kurie turi brolių ar seserų.

Rašytoja Kristin Hannah savo romanuose dažniausiai rašo apie įvairias socialines problemas, šeimų santykius, skaudų likimą ir nepaprastas personažų patirtis. Pasaulyje autorė išgarsėjo romanu „Lakštingala“, kurį palankiais atsiliepimais įvertino ir Lietuvos skaitytojai. Knyga išversta į daugiau nei keturiasdešimt kalbų.

Kristin Hannah (g. 1960 m.) – populiari amerikiečių rašytoja. Prieš pradėdama kurti grožinės literatūros žanro knygas autorė dirbo teisininke. Kristin Hannah sukūrė daugiau nei dvidešimt bestseleriais tapusių romanų.

Iš anglų kalbos vertė Paulė Budraitė.

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome romaną „Tikrosios spalvos“ įsigyti internetu. Čia visada rasite knygų aprašymus, autoriaus kūrybos santraukas, virtualias ištraukas, nurodytą puslapių skaičių, o taip pat geras kainas! Norite apsipirkti dar pigiau? Pasižvalgykite po geriausius akcijų bei išpardavimų pasiūlymus! Pirkti online verta!

2021-01-21

Labai patiko knyga, rekomenduoju perskaityti ir kitiems.
Lengvai skaitoma ir labai įtraukinti.
Knygoje parodoma, kiek gali žmogus pergyventi ir ištverti.
Teko skaitant kelis sykius ir ašaras braukti.

Parašykite atsiliepimą apie "Tikrosios spalvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tikrosios spalvos, kurią skaitytojams dovanoja Kristin Hannah. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristin Hannah su knyga Tikrosios spalvos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tikrosios spalvos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristin Hannah. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tikrosios spalvos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tikrosios spalvos" perkama kartu