NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Natalija Krasnova (g. 1980 m. gegužės 4 d., Čeliabinskas, Rusija) – rusų tinklaraštininkė, komikė, socialinių tinklų žvaigždė.

Čeliabinske gimusi mergina nuo mažens domėjosi scena ir kūryba – lankė ne tik muzikos mokyklą, bet ir įvairius būrelius: akrobatiką, aerobiką, šokius.

Natalija Krasnova knygos

Rasta: 7

Buvusieji (knyga su defektais) | Natalija Krasnova
-10% su kodu: PATOGU
6,49 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Turime sandėlyje
Buvusieji: knyga apie tai, kaip spjauti ant tų, kurie norėjo spjauti ant tavęs | Natalija Krasnova
-10% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga (knyga su defektais) | Natalija Krasnova
-10% su kodu: PATOGU
1,49 €
Kaina su kodu: 1,34 €
Turime sandėlyje
1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga | Natalija Krasnova
-30% su kodu: PATOGU
5,39 €
Kaina su kodu: 3,77 €
Turime sandėlyje
1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga | Natalija Krasnova
-30% su kodu: PATOGU
6,49 €
Kaina su kodu: 4,54 €
Turime sandėlyje
Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga | Natalija Krasnova
-30% su kodu: PATOGU
8,59 €
Kaina su kodu: 6,01 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Baigusi vidurinę mokyklą Natalija Krasnova studijavo psichologiją Čeliabinsko valstybiniame universitete, tačiau šias studijas metė ir pasirinko pedagogiką. Baigusi studijas 10 metų dirbo mokykloje ir apgynė pedagogikos mokslų daktaro disertaciją.

Studijuodama universitete dalyvavo komikų grupės pasirodyme. Tiesa, vėliau ji nusprendė, jog jai geriau sekasi rašyti, o ne vaidinti, ir ėmė kurti scenarijus. Vėliau Natalija Krasnova dalyvavo ne viename televizijos projekte, kur debiutavo kaip „stand up“ atlikėja. Bandymai atlikti numerius dviese buvo nesėkmingi – žiuri nariai prasitarė, kad  Natalijai "koją pakišo" pasirinkti partneriai.

Natalija Krasnova pripažįsta – jai visuomet buvo lengviau rašyti nei kalbėti viešai. Ji pasakoja, kad vos dvylikos parašė pirmąjį savo kūrinį - detektyvą. Nors nuo pirmųjų eilučių buvo aišku, kas žudikas, jai buvo labai įdomu kurti veikėjų charakterius, sugalvoti istorijos struktūrą ir... piešti piešinius paraštėse. Savo artimiesiems mergaitė leido „laikraštį“, kurioje daugiausia rašė apie kriminalus ir paskalas – Natalija juokauja, kad jau nuo mažens suprato, kas labiausiai intriguoja žmones.

Moteris teigia, kad savo video tinklaraštį ėmė kurti atsitiktinai. Anot jos, jauni žmonės, svajojantys tapti tinklaraštininkais, neteisingai supranta savo troškimus – pirmiausia reikėtų ne tik norėti būti išgirstiems, bet ir turėti ką pasakyti. Būtent tokia logika vadovaudamasi Natalija Krasnova nufilmavo pirmąjį savo įrašą. Moteris sako, kad šiandien tinklaraštis yra pagrindinis jos pajamų šaltinis ir darbas.

Vienas dažniausiai moteriai užduodamų klausimų, kaip jai keturiasdešimtmetei pavyksta išsaugoti grožį? Į tai Natalija Krasnova turi paprastą atsakymą – ji visuomet vakare nusivalo makiažą, geria daug vandens, o sporto klubą keičia Lotynų Amerikos šokių pamokos. Gelbsti ir tai, kad ji nemėgsta greito maisto, bet dievina daržoves, o kavą ir alkoholį keičia vandeniu bei arbata.

Natalija Krasnova sako, kad stengiasi rasti pusiausvyrą tarp populiarumo ir asmeninio gyvenimo. Didžiausia jos baimė - būti tapatinamai su savo personažais. Ji pasakoja, kad turėdama galimybę neiti į vakarėlį, ji visada tuo pasinaudoja ir lieka namie. Skirtingai nei daugelis tinklaraštininkų ir garsenybių Natalija Krasnova net nesvajoja kraustytis į Maskvą: „Nemėgstu žmonių“, – juokauja ji ir renkasi patikrintų ir artimų žmonių draugiją.

Natalija Krasnova du kartus ištekėjusi. Pirmasis vyras buvo komikas Aleksandras Alymovas, šeimoje gimė dvyniai berniukai: Timūras ir Artūras. 2009 m. Natalija Krasnova susipažino su amerikiečių ledo ritulio žaidėju Deronu Kuintomu, kuris įgijo Rusijos pilietybę ir dabar su mylima moterimi gyvena Urale.