0

Buvusieji: knyga apie tai, kaip spjauti ant tų, kurie norėjo spjauti ant tavęs

  • Nuolaida knygai -56%
4.0
(4 įvertinimai)
Internetu: 7,49 €
Knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 9.50 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-08-08 Kristina

labai smagi, kupina humoro knyga. Keista, kad kai kurie žmonės be humoro jausmo taip viską tiesiogiai priima

Informacija

Buvusieji: knyga apie tai, kaip spjauti ant tų, kurie norėjo spjauti ant tavęs

  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786098254013

2020-06-30 7.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygą „Buvusieji: knyga apie tai, kaip spjauti ant tų, kurie norėjo spjauti ant tavęs“ parašė paprasta moteris, kuri savo gyvenime padarė daug klaidų. Iš jų galima pasimokyti ir taip išvengti savų. Tačiau autorė įsitikinusi, jog skaitytojos to nepadarys – juk nepaisant visko, kas jau žinoma apie meilę, mes vis tiek tikimės, kad mums taip nenutiks ir todėl mokomės tik iš savo klaidų.

Natalija Krasnova šia knyga siekia padėti mergaitėms sužinoti, kas jų laukia, kai įsimylės ir nuspręs tapti ištekėjusiomis moterimis.

38-erių, išsiskyrusi, du vaikus viena auginanti Natalija Krasnova yra TV ir radijo laidų vedėja, mokytoja, tinklaraštininkė ir „stand-up“ komikė. Ji įsitikinusi, kad visi jos buvusieji atėjo būtent tuomet, kai taip turėjo nutikti ir išėjo tuomet, kai tam buvo laikas. Dabar ji gali viską įvertinti iš šalies ir bent šiek tiek padėti kitoms moterims suprasti, kas vyksta gyvenime susitikus su vienokiais ar kitokiais vyrais. Tačiau N. Krasnova tikina tikrai neišvengusi nei ašarų pakalnių, nei įsimylėjimo sparnų.

Autorė su humoru pasakoja apie įvairių tipų vyrus – apie tironus, despotus, romantikus, alkoholikus. Ji atskleidžia, kokias grėsmes kelia kiekvienas tipas ir kokie santykiai gali būti su tiems tipams priklausančiais vyrais. Tai savotiška vyrų enciklopedija, kuri labai pravers ir dar tik žengiančioms į suaugusiųjų pasaulį, bandančioms kurti santykius merginoms, ir jau patyrusioms, o gal net spėjusioms nusivilti vyrais moterims. Tačiau autorė nemenkina ir neaukština vyrų. Ji tik sako, kad jos gyvenimas yra kaip serialas, kuriame labai prastai dirbo aktorių atrankos direktorius...

Natalija Krasnova knygoje „Buvusieji: knyga apie tai, kaip spjauti ant tų, kurie norėjo spjauti ant tavęs“ nesiūlo jokių visuotinės laimės receptų, čia nėra laimingos pabaigos, krūvos naudingų patarimų, kaip visam laikui pririšti vyrą ir pan. Tačiau knygoje apstu vertingų pastebėjimų, subtilių psichologinių eskizų ir juokingų situacijų.

Knygoje „Buvusieji“ Natalija Krasnova pasinaudojo proga ir atsakė į paauglių jai dažnai užduodamus klausimus apie santykius su vaikinais. Ji atvirai ir drąsiai kalba apie seksą, apie nekaltybės praradimą ir baisiausias paaugliškas baimes. Tačiau jos pačios gyvenimiška patirtis jau toli gražu ne paaugliška.

Knyga „Buvusieji“ išversta į kelias kalbas, tapo bestseleriu Rusijoje, Ukrainoje.

Iš rusų kalbos vertė Monika Kazlauskė

2019-08-08

labai smagi, kupina humoro knyga. Keista, kad kai kurie žmonės be humoro jausmo taip viską tiesiogiai priima

2019-06-10

2019-06-08

Kaip spjauti?Kiekvienas mūsų gyvenime esantis žmogus yra mūsų mokytojas.Spjauti i kitą,reiškia spjauti į save.Pamokos kartosis,kol jų neišmoksim.Bus dar vienas ir dar vienas toks alkoholikas ar kitaip degradavęs žmogus.Nuo savęs pabėgti neįmanoma

2019-05-28

Labai patiko ši knyga. Perskaičiau visą per pusantros dienos. Skaitosi lengvai, idomi. Moterims ir merginoms tikrai naudinga žinoti dalykus, kurie joje aprašyti. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu