0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 5.60 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu


2021-05-31 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu" aprašymas

Ši knyga „1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu“ – apie JUS. Apie kasdien mane apipilančias klausimais, į kuriuos atsakau kiekvienai asmeniškai, – mergaites, merginas, moteris, močiutes (ir net apie vyrus!). Šioje knygoje tūno visi jūsų moteriški ir žmogiški bauguliai: vienatvės baimė, senatvės baimė, mirties baimė, baimė, kad niekada nebūsite gera mama ir kad niekada neišmoksite taisyklingai nubrėžti akių apvado linijos... Knygoje sužinosite, kaip liautis virkauti „aš kenčiu, nes manęs niekas nesupranta“ ir imti mąstyti „manęs niekas nesupranta, tačiau dėl to pernelyg nesijaudinu“, o vėliau suvokti „nesuprantate manęs – jūsų bėdos“.

Jeigu manote, kad esate „kažkokia nei šiokia, nei tokia“, nestabili ir ligota moterytė, kuriai metas į psichiatrinę ligoninę, būtinai perskaitykite kitų moterų istorijas, kurias atskleisiu šioje knygoje. Perskaičiusios susimąstysite: „Galbūt vertėtų statyti ne psichiatrines ligonines, o nepriekaištingos psichinės sveikatos centrus, kuriuose galėtų gyventi sveikieji, kol likusieji ramiai klajotų laisvėje.“ Jeigu esate vyras, pradėsite stipriau vertinti savo normalią (tuo įsitikinsite perskaitę laiškus) moterį, nes sužinosite, kokios keistos veikėjos sukiojasi aplink. O DAR. Pasidalinsiu linksmiausiais, populiariausiais, įdomiausiais klausimais, kuriuos man užduodate socialiniuose tinkluose, gatvėje ar po mano pasirodymų laidoje. Nespėju atsakinėti, todėl skubėdama dažniausiai lepteliu tik banalią frazę: „Viskas bus gerai.“ Šioje knygoje išsamiai paaiškinsiu, kas būtent bus gerai ir kam konkrečiai bus gerai. Kartais, kad viskas būtų gerai, teks patirti ir ką nors blogo. Toks gyvenimas.

Ar įmanoma būti laimingai be vyro? TAIP.
Ar įmanoma būti gera mama ir kartu siekti karjeros? TAIP.
Ar įmanoma sulaukti vyrų dėmesio, kai tau daugiau nei keturiasdešimt? TAIP.
Ar įmanoma vėl patikėti žmogumi, jeigu tave išdavė? TAIP.
Ar įmanoma perskaityti Krasnovos knygą ir nė karto nenusišypsoti? NE.Parašykite atsiliepimą apie "1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Natalija Krasnova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Natalija Krasnova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu" perkama kartu