Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

„Rojus Greisas“ – kriminalinių trilerių serija, kurią parašė autorius Peter James. Šiuo metu jis yra sukūręs jau 17 knygų, kurias vienija tas pats bylas tiriantis detektyvas. Peter James knygos apie Rojų Greisą išverstos į daugiau nei keturiasdešimt kalbų, taip pat pagal šias istorijas buvo sukurtas televizijos serialas.

Rojus Greisas knygos

Rasta: 12

Rasta: 12Rojus Greisas gyvena ir dirba Anglijos mieste Braitone. Kadaise dingo jo žmona ir detektyvas metų metus bando gauti patvirtinimą, kad ji mirusi ar bent sužinoti, kas jai nutiko.

Pirmoji dalis – „Klasta ir viltis“. Knygoje pasakojama apie būsimą jaunikį, kurį bernvakario metu draugai uždaro į karstą ir užkasa. Deja, visi žūva avarijoje, o Rojus Greisas, ieškodamas pradingusio žmogaus, iškapsto daugybę keistų dalykų.

Antroji knygų serijos dalis – „Skarabėjo produkcija“. Kriminalinio romano veikėjas Tomas tampa žmogžudystės liudininku. Jis nepaiso grasinimų ir kreipiasi į policiją. Deja, dėl to sulaukia skaudžių pasekmių.

Trečioji knyga – „Miręs gyventi“. Rojui Greisui tenka narplioti keistą atvejį: vyras, kuris nužudė savo žmoną iš tiesų buvo už šešiasdešimties mylių nuo nusikaltimo vietos. Kaip tai įmanoma?

Ketvirtoji ciklo knyga „Mirusiojo pėdsakais“ žada lenktynes su laiku. Rojus Greisas turės išgelbėti Braitono gatvėse medžiojamą moterį.

Penktoji dalis – „Mirtis užklups rytoj“, kurioje Rojus tiria prekybą organais.

Šeštoji knygoje „Mirties glėby“ detektyvas susiduria su išprievartavimo byla, kuri labai panaši į senus nusikaltimus. Ar nusikaltėlis grįžo, o gal kažkas jį mėgdžioja?

„Mirusiojo gniaužtai“ – septintoji knygų serijos istorija vėl vilioja į neįtikėtiną medžioklę ir kovą su laiku.

Aštuntoji knyga – „Dar gyva“ pasakoja apie Rojaus pastangas apsaugoti žvaigždutę nuo pamišėlio.

Devintoji dalis – „Mirusiojo gyvenimas“. Rojus Greisas susiduria su pavojingiausiu iš visų konkurentų, žmogumi, kurio širdyje dega neapykanta ir kuris neturi ką prarasti.

„Noriu, kad mirtum“ – dešimtasis detektyvas, kurio pagrindinė tema – apsėdimas ir kerštas.

Istoriją tęsia vienuolikta knyga „Tau galas“. Rojus Greisas suvokia, kad  Braitone atsirado pirmasis šio miesto istorijoje serijinis žudikas.


Dvyliktoji knygų serijos dalis – „Mirtina meilė“. Veiksmo netrūks: netrūks veiksmo – „juodoji našlė“ dairosi naujos aukos, seni Rojaus Greiso priešai grįžta suvesti sąskaitų.

Tryliktoji istorija – „Būtinoji mirtis“, kurioje detektyvas susidurs su tokiu blogiu, kokio net lakiausia vaizduotė negalėjo sukurti.

Knygų serija „Rojus Greisas“ – įtraukianti ir nenuspėjama, visus kūrinius galima skaityti kaip atskiras istorijas. Siūlome knygas įsigyti internetu ir tuo įsitikinti!