0

Mirusiojo pėdsakais

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mirusiojo pėdsakais

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955133278

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirusiojo pėdsakais" aprašymas
Chaotiški, tragiški Rugsėjo 11-osios ryto įvykiai žlugusiam britų verslininkui ir amžinam nevykėliui Roniui Vilsonui suteikia kartą gyvenime pasitaikančią proga - galimybę atsikratyti skolų, pasikeisti tapatybę ir susikurti naują gyvenimą kitoje šalyje. Po šešerių metų Braitono lietaus kanalizacijoje aptikti moters griaučiai paskatina vyresnįjį detektyvą Rojų Greisą imtis tyrimo ir leistis į žūtbūtines lenktynes su laiku, siekiant išgelbėti moterį, kurią kažkas lyg žvėrį medžioja Braitono gatvėse ir skersgatviuose.

Piterio Džeimso aukščiausios prabos trileris... intriguojantis... sukeliantis didžiulę įtampą... sudėtingas, nepaprastą pasitenkinimą teikiantis galvosūkis.
The Times

Piteris Džeimsas yra labai talentingas rašytojas, verčiantis neatsilikti nuo jo nepaliaujamai greito tempo ir pastoviai laikantis nežinioje. Kai skaitydamas jo knygą manau, kad jau artėju prie kulminacijos, paaiškėja, kad esu dar tik pusiaukelėje. Ši knyga - tikras perlas.
Crimespree

Džeimsas lyginamas su Stivenu Kingu, bet daugeliu atžvilgiu jis yra geresnis už pastąrąjį.
Daily Express

Skaitytojas kiekviename puslapyje, iki pat paskutinio, laikomas nežinomybėje.
She

Piteris Džeimsas atrado savo literatūrinę nišą kažkur tarp Stiveno Kingo ir Maiklo Crichtono.
Mail on Sunday

Grėsmės nuojauta tokia stipri, kad skaitytojai ne kartą pažvelgs sau per petį atgal.
The Times

Kelianti šiurpą, tikroviška knyga, pretenduojanti išstumti Stiveno Kingo romanus iš paklausiausių knygų viršūnės.
Today

Parašykite atsiliepimą apie "Mirusiojo pėdsakais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirusiojo pėdsakais, kurią skaitytojams dovanoja Peter James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter James su knyga Mirusiojo pėdsakais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirusiojo pėdsakais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirusiojo pėdsakais palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirusiojo pėdsakais" perkama kartu