Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Saviugdos mokykla knygos

Rasta: 11

Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai | Eglė Zakaraitė
-20% su kodu: PATOGU
15,99 €
Kaina su kodu: 12,79 €
Turime sandėlyje
Skrajokit su ereliais (CD) | Bill Newman
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
Kaip žmogus mąsto (CD) | James Allen
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (3 CD) | Stephen R. Covey
-27% su kodu: PATOGU
22,99 €
Kaina su kodu: 16,78 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Leidykla Saviugdos mokykla, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Saviugdos mokykla leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Saviugdos mokykla leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Saviugdos mokykla siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Saviugdos mokykla ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!