0

Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3)

Informacija

Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3)

  • Leidėjas: Saviugdos mokykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: mp3
  • ISBN ar kodas: KAIP_TAPTI_EK

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3)" aprašymas
Statistika sako, kad įvaldyti profesiją ir pasivadinti patyrusiu profesionalu trunka maždaug 10 000 valandų. Tai reiškia, kad mažiausiai po 4-5 val. 10 metų iš eilės Jūs turite ugdyti ir šlifuoti savo įgūdžius, gilintis į profesiją, kol įgyjate šansų tapti tikru profesionalu.

Tačiau net ir praėjus 10 000 valandų, 80 proc. žmonių taip ir nesugeba įvaldyti bazinių profesinių įgūdžių. Tai reiškia, kad 80 proc. žmonių nesupranta, ką ir kaip jie daro!

Likusiųjų 20 proc. statistika ne mažiau įdomi. 17 proc., pagal akmeologų tyrimų rezultatus, tikrai įvaldo savo profesinius įgūdžius ir tampa profesionalais, tačiau nepakyla aukščiau amatininkų lygio, t.y. gerai atlikdami savo darbą, supermeistriškumo darbe taip ir neparodo.

Ir tik 3 proc. pasiekia ypatingą meistriškumą ir tampa lyderiais savo srityje. Kodėl tai vyksta? Kodėl toks didžiulis procentas nesėkmės? Kokiu keliu ir kokias žingsniais žengti, norint tapti ekspertu Nr.1 savo srityje?

Į klausimus Jums atsakys nauja Algirdo Karaliaus audio knyga „KAIP TAPTI EKSPERTU NR. 1“.

Trukmė: 2 val 3 min 30 sek

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3), kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Karalius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Karalius su knyga Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Karalius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip tapti ekspertu Nr. 1 (Audioknyga, mp3)" perkama kartu