0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Suvalgyk šitą varlę (CD)

Knygą turime sandėlyje

Suvalgyk šitą varlę (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Suvalgyk šitą varlę (CD)" aprašymas

Audio knygoje "Suvalgyk šitą varlę" yra pateiktas 21 praktiškas žingsnis, kuris padės Jums išvengti darbų atidėliojimo ir padaryti daugiau svarbiausių darbų šiandien.
Brian Tracy aiškiai ir koncentruotai nurodo, kokie esminiai principai užtikrina efektyvų asmeninio laiko valdymą: apsisprendimas, organizuotumas ir ryžtas.

Nuo seno kalbama, kad jeigu kiekvieną rytą atsikėlę jūs pirmiausia suvalgysite gyvą varlę, tai visą likusią dieną praleisite įsitikinę, jog tai buvo blogiausias dalykas, kuris galėjo tądien atsitikti.
"Suvalgyk šitą varlę" – tai metafora, reiškianti, kad susidorojote su sunkiausia šios dienos užduotimi, kuri tikriausiai būtų ilgam atidėta. Tai yra tas vienintelis dalykas, kuris padarys didžiausią įtaką jūsų gyvenimui.

Brian Tracy yra vienas iš didžiausių žmogaus galimybių ir asmeninio efektyvumo lavinimo srities autoritetų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kasmet daugiau kaip 250 tūkstančių žmonių išklauso jo paskaitas, skirtas asmeniniam ir profesionaliam tobulėjimui. Knyga „Suvalgyk šitą varlę“ yra išversta į 23 kalbas ir išleista daugiau nei 450 tūkstančių egzempliorių tiražu.

Lietuviškai įgarsino Andrejus Aputis
1 CD, mp3 formatas, trukmė 90 min.Parašykite atsiliepimą apie "Suvalgyk šitą varlę (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Informaciniai CD


Dažnai su "Suvalgyk šitą varlę (CD)" perkama kartu