Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Šerlokas Holmsas“ – serija, kurioje rasite visas knygas, vienijamas nepakartojamo seklio Šerloko Holmso. Nuo originalių Artūro Konano Doilio romanų iki knygų vaikams! Įsijauskite į nepakartojamą retro detektyvo atmosferą!

Skaitytojams, kurie dar nėra susipažinę su šiuo garsiu sekliu, rekomenduojame knygą „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“.

Šerlokas Holmsas knygos

Rasta: 12

Šerlokas Holmsas. Kraujo spalvos etiudas | Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle)
-10% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Turime sandėlyje
Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (3 s.) (DVD) |
-10% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 4,04 €
Turime sandėlyje
Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai (1-2 s.) (DVD) |
-10% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 4,04 €
Turime sandėlyje
Šerlokas Holmsas. Keturių ženklas |
  • Nauja knyga
-30% su kodu: PATOGU
13,88 €
Kaina su kodu: 9,71 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Tai unikali galimybė perskaityti visus sero Artūro Konano Doilio detektyvinius romanus bei apysakas. Kolekcinė knyga iliustruota Sidney piešiniais.

Jau pamilote charizmatišką sudėtingų bylų tyrėją? Tuomet jums patiks knyga „Šerlokas Holmsas kasdienai. 365 išminties perlai iš dedukcijos eksperto lūpų“. Kiekvieną dieną galėsite mėgautis genialia Šerloko Holmso mintimi. Ir taip visus metus! Ši knyga gali tapti puikia dovana detektyvų ir autoriaus gerbėjams.

Nesiryžtate internetu įsigyti didžiojo rinkinio? Tuomet atkreipkite dėmesį į knygą „Baskervilių šuo“. Tai geriausia laikoma sero Artūro Konano Doilio istorija apie žymųjį seklį bei jo kolegą daktarą Vatsoną. Istorija pirmą kartą pasirodė beveik prieš šimtą dvidešimt metų, tačiau net ir šiais laikais džiugina visus detektyvų gerbėjus ir pranoksta šiuolaikines istorijas.

Serijos „Šerlokas Holmsas“ knygos labai įvairios. Tą pačią istoriją galite rasti išleistą skirtingais leidimais, o tai suteikia progą rinktis, kuri knyga patinka labiau.

Ypač smagi knygelė skirta vaikams „Šerlokas Holmsas. Baskervilių šuo“. Šis leidinys rekomenduojamas 8-11 metų vaikams. Linksmos knygos skaitytojai turės išspręsti keturias įspūdingas bylas. Galvosūkių rinkinys ne tik sudomins ir įtrauks jaunuolius, bet ir padės lavinti pastabumą, atidumą, loginį mąstymą, gebėjimą susieti iš pirmo žvilgsnio nesusijusius įvykius bei detales. Norėdami išspręsti bylas turėsite pasitelkti visą sumanumą. Knygos autorė – australė Sally Morgan.

Dar kitokio pobūdžio leidinys – „Mąstyti kaip Šerlokas Holmsas. Kaip veikia protas“, kurį parašė psichologė Maria Konnikova. Remdamasi sero Artūro Konano Doilio kūrinių ištraukomis ji vaizdžiai ir tiksliai analizuoja žmogaus mąstymo bei proto veikimo mechanizmus.

Knygų serija rekomenduojama skaitytojams, kuriems patinka klasikiniai detektyvai, taip pat tiems, kurie žavisi senovine britiška atmosfera, džentelmenų laikais, lėtai vystomais siužetais ir geru humoro jausmu.