0

Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 671
  • ISBN ar kodas: 9786094031243

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas" aprašymas
"Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas" - tai romanų ir apsakymų rinkinys patvirtintas autoriaus.

Garsiojo detektyvo Šerloko Holmso prototipas buvo Edinburgo universiteto profesorius, chirurgas Josephas Bellas, dėstęs ir pačiam mediciną studijavusiam, vėliau rašytoju tapusiam A. C. Doyliui. J. Bellas tapo pirmuoju sekliu, kurio dedukciniais sugebėjimais ne kartą naudojosi policija. Profesorius atidžiai sekė Šerloko Holmso nuotykius ir konsultavo šių apsakymų autorių.
Istorijos apie dedukcijos meistrą taip išgarsino A. C. Doylį, kad rašytojas, slegiamas skaitytojų reikalavimų tęsti apsakymus, netgi „nužudė“ savo herojų. Visgi detektyvų mėgėjams nerimstant po devynerių metų A. C. Doylis turėjo „prikelti“ gudrųjį seklį iš mirusiųjų ir iš viso parašė penkiasdešimt penkis apsakymus bei keturias knygas apie Šerloką Holmsą ir ištikimąjį jo bičiulį daktarą Vatsoną.

Šioje, antroje rinkinio dalyje "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas", rasite šiuos apsakymus:
Užrašai apie Šerloką Holmsą,
Kraujo spalvos etiudas,
Margoji juosta,
Mėlynasis karbunkulas
Inžinieriaus nykštys ir kt.

Iš anglų kalbos vertė Julija Lapienytė, Romualda Zagorskienė, Kazimieras Ambrasas-Sasnava, Elene Kuosaitė-Jašinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas, kurią skaitytojams dovanoja Arthur Conan Doyle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arthur Conan Doyle su knyga Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arthur Conan Doyle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geriausios Šerloko Holmso ir daktaro Džono V. Vatsono istorijos, I tomas" perkama kartu