⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baskervilių šuo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 3.99 SoldOut

Knygos "Baskervilių šuo" aprašymas

„Baskervilių šuo“ – garsiausia sero Artūro Konano Doilio (angl. Arthur Conan Doyle) istorija apie žymųjį Šerloką Holmsą ir jo kolegą daktarą Vatsoną. Kūrinys pirmą kartą pasirodė beveik prieš šimtą dvidešimt metų, tačiau lyg šiol nustebina visus, kurie šį detektyvą skaito pirmą kartą.

Pas jau išgarsėti spėjusi detektyvą Šerloką Holmsą užsuka daktaras Mortimeris. Jis atvyko subtiliu reikalu ir yra labai susirūpinęs dėl Baskervilių dvaro gyventojų saugumo. Pasirodo, jo valdytojai vienas po kito žūsta paslaptingomis aplinkybėmis. Vietiniai kalba, kad Baskervilių šeima prakeikta ir juos žudo raiste gyvenantis mistinis milžiniškas šuo. Paskutinė auka – seras Čarlzas Baskervilis.

Į dvarą atkeliauja ir čia gyventi ketina aukos sūnėnas Henris Baskervilis. Daktaras Mortimeris įsitikinęs, kad toks žingsnis yra klaidingas ir gali kainuoti jam gyvybę. Mistiniu šunimi atsisako tikėti tiek Šerlokas Holmsas, tiek daktaras Vatsonas. Tačiau faktas tas, kad kažkas dvarininkus žudo, tad metas išsiaiškinti visas paslaptis.

Šerlokas Holmsas į Baskervilių dvarą siunčia savo kolegą daktarą Vatsoną. Pats jis turi slaptų planų, kurių nenori atskleisti. Na, o Vatsonas neketina tiesiog būti Hario Baskervilio aukle ir pradeda bylą tirti pats.

Apysakoje „Baskervilių šuo“ Artūras Konanas Doilis meistriškai išlaiko intrigą ir vedžioja skaitytojus už nosies. Nors iš karto sako, kad mistinių šunų nebūna, visgi iki pat galo to nepaneigia ir kuria įtampą. Klasikinė istorija nukels į praėjusio amžiaus pradžios Angliją – džentelmenų laikus.

Prieš daugybę metų parašytas detektyvas vis dar pranoksta daugelį šiuolaikinių istorijų.

Artūras Konanas Doilis (1859-1930) – vienas žymiausių pasaulyje autorių, kuriam priskiriama detektyvo žanro pradininko garbė. Šerlokas Holmsas yra kone garsiausias visų laikų bylų tyrėjas. Pirmoji istorija apie šį veikėją pasirodė 1887-tais metais. Autorių užgriuvo tokia sėkmė, kad jis netgi ėmė nekęsti savo sukurto personažo. Teigiama, kad Šerlokas Holmsas yra dažniausiai kino filmuose įkūnijamas personažas. Ekranuose jis pasirodė daugiau nei du šimtus kartų. „Baskervilių šuo“ įvairiomis formomis (filmai, serialai, animacija) ekranizuotas kelias dešimtis kartų. Taip pat istorija ne vieną kartą buvo interpretuota ir įkvėpė kitus kūrinius.

Iš anglų kalbos vertė Romualda ZagorskienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Baskervilių šuo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baskervilių šuo", Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle) su knyga "Baskervilių šuo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baskervilių šuo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Konanas Doilis (Arthur Conan Doyle). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baskervilių šuo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baskervilių šuo" perkama kartu