0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 15.99 SoldOut

Knygos "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)" aprašymas

Ši knyga "Skruzdėliukas Nežiniukas" - tai vientisa pažintinė pasaka su 6 skyriais. Kiekviename iš jų pagrindinis veikėjas SKRUZDĖLIUKAS NEŽINIUKAS sutiks vis kitą vabalą ir su juo susipažins.

Knygelė "Skruzdėliukas Nežiniukas" bus supakuota su disku, kuriame įdainuota visa pasaka atskiromis dainelėmis.


Parašykite atsiliepimą apie "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)", kurį parašė Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skruzdėliukas Nežiniukas (su CD)" perkama kartu