Uždaryti

Užsakymų vykdymas

Prekių krepšelis

Išsirinktą knygą, CD ar DVD pas mus nusipirksite lengvai ir greitai. Spauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį" ir prekė atsidurs Jūsų prekių krepšelyje. Prekių krepšelio kaina ir prekių kiekis jame yra rodomas puslapio dešinėje prie prekių krepšelio paveiksliuko. Jei norite peržiūrėti prekių krepšelio turinį, spauskite prekių krepšelio paveiksliuką. Atsidariusiame prekių krepšelio puslapyje pateikiama informacija apie prekes esančias krepšelyje: pavadinimas, autorius, užsakytas kiekis, pristatymo trukmė, nuolaidos bei bendra krepšelio kaina (be pristatymo išlaidų).
Užsakomos knygos kiekį galite keisti, įrašę norimą skaičių į lauką "vnt.". Kad sistema Jūsų pirkimo duomenis atnaujintų, spaukite nuorodą "Perskaičiuoti". Įvedę skaičių 0 arba paspaudę "Išimti", atsisakote tos prekės, t.y. išimate ją iš prekių krepšelio.
Pageidaujate baigti pirkimą? Spauskite mygtuką "Pirkti". Jei dar nenusprendėte pirkti arba turite klausimų, neskubėkite - Jūs turite laiko pagalvoti. Jūsų išsirinktos prekės prekių krepšelyje bus saugomos, kol Jūs patys jų neišimsite ar nepatvirtinsite užsakymą. Bet jei kurios nors išsirinktos prekės tiražas bus parduotas, ši prekė iš krepšelio bus automatiškai išimta.

Užsakymas

Pasitikrinę savo prekių krepšelį ir nusprendę pirkti, spauskite mygtuką "Pirkti". Tada Jums reikės užsiregistruoti (jei esate naujas klientas) arba prisijungti (jei jau esatę užsiregistravęs). Toliau pateksite į puslapius, kuriuose Jūs įvesite pristatymo adresą, išsirinksite mokėjimo būdą bei patvirtinsite užsakymą. Jei pirkote pirmąkart, per kitus pirkimus tereikės patvirtinti savo duomenis arba juos pakoreguoti, atsižvelgiant į pasikeitusius Jūsų norus ar situaciją.

Jūsų asmens duomenys
Jūsų pateikti duomenys (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, pristatymo adresas) yra tvarkomi siekiant įvykdyti užsakymą. Registruojantis mūsų knygyne ir pateikiant užsakymą galite išreikšti savo sutikimą ar nesutikimą, kad Jūsų vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir pirkimo istorija būtų tvarkomi ir tiesioginės rinkodaros tikslais (teikti pasiūlymus el. paštu ir visuomeninės medijos kanalais).
Daugiau apie Jūsų asmens duomenų apsaugą.

Apmokėjimo būdai
Šiuo metu yra siūlomi šeši apmokėjimo būdai: pavedimu per Swedbank, SEB, DNB interneto banką,
banko pavedimu, kreditine banko kortele per Paypal mokėjimo sistemą ir grynais pristatymo metu. Jūsų pageidavimu galime išrašyti PVM sąskaitas-faktūras. Daugiau apie apmokėjimo būdus

Pristatymas
Vieno užsakymo pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje, išskyrus atsiėmimą mūsų biure Vilniuje, yra 2,89 Eur, nepriklausomai nuo
užsakyme perkamų prekių kiekio. Ši kaina bus pridėta prie Jūsų prekių krepšelio kainos, kai įvesite pristatymo adresą. Daugiau apie pristatymą.

Pateikę visus užsakymui įvykdyti reikalingus duomenis, pateksite į puslapį "Patvirtinimas", kuriame peržvelkite visus užsakymo duomenis ir mokėtiną sumą. Jeigu viskas gerai, spauskite mygtuką "Patvirtinu". Šio mygtuko paspaudimas yra tolygus užsakymo uždarymui. Iškart elektroniniu paštu atsiųsime Jums laišką patvirtinantį, kad gavome Jūsų užsakymą.

Dovanos

Jei mokate banko pavedimu, pavedimu per Swedbank, SEB ar DNB interneto banką, kreditine banko kortele per PayPal, galite siųsti užsakymą ne tik savo adresu, bet ir kaip dovaną artimam žmogui ar draugui jo adresu. Tada, pildant pristatymo adresą, įveskite to žmogaus vardą, pavardę bei adresą ir,  pasirinkite "Siunčiu dovaną", kad galėtumėte parašyti siuntėją ir žinutę (sveikinimą) dovanos gavėjui.

Užsakymų komplektavimas

Pristatymo terminas atskiroms prekėms Jūsų prekių krepšelyje gali būti skirtingas, t. y. vienos knygos  pristatymo trukmė gali būti 1-2 darbo dienas, kitos knygos - 3-6 darbo dienas. Siekiant sumažinti Jūsų pristatymo išlaidas (už pristatymą mokėti vieną kartą), užsakymas išsiunčiamas, kai surenkamos visos prekės. Jei vienas prekes norite gauti greičiau, galite savo užsakymą padalinti. Išsirinkite prekes, kurių pristatymo trukmė vienoda. Tada pateikite visus užsakymui įvykdyti reikalingus duomenis ir patekę į puslapį "Patvirtinimas" spauskite mygtuką "Patvirtinu". Paskui grįžkite atgal į knygyno patogupirkti.lt pirmą puslapį, įdėkite į prekių krepšelį likusias prekes, pereikite adreso, mokėjimo būdų pasirinkimo puslapius ir patvirtinkite naują užsakymą.

Užsakymo panaikinimas

Jei užsakymas yra gautas, užsakymo panaikinti nebūtina. Jis nebus vykdomas, kol negausime Jūsų apmokėjimo. Panaikinti vykdomą, bet dar neišsiųsta užsakymą galite tik telefonu +370 5 2130302 darbo valandomis. Jei užsakymas išsiųstas, Jūs galite tiesiog jo nepriimti iš kurjerio.

Garantija ir grąžinimas

Visoms parduodamoms knygoms, CD ar DVD taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@patogupirkti.lt. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Nekokybiškos prekės" ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB "Patogu pirkti", S. Žukausko g. 17, LT-08234 Vilnius.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: info@patogupirkti.lt. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite "Grąžinimas" ir išsiųskite mums adresu: UAB "Patogu pirkti", S. Žukausko g. 17, LT-08234 Vilnius.
Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis