TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Ieškote žaismingo ugdymo būdo vaikams? Jus gali sudominti eksperimentų rinkiniai vaikams, kurie taps puikiu vadovėlių ir rekomenduojamų knygų teikiamų teorinių žinių papildymu. Mažyliai stengiasi perprasti juos supantį pasaulį nuo pirmųjų dienų.

Rasta: 87
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kiaušinyje augantis vienaragis |
7,99 €
Turime sandėlyje
Mini vulkanas |
13,39 €
Turime sandėlyje
Automatinis burbulų šautuvas |
7,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Magic 100“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
39,79 €
Turime sandėlyje
Didinamasis stiklas |
7,99 €
Turime sandėlyje
BO Muilo fabrikas |
21,49 €
Turime sandėlyje
Rinkinys „Arkadiniai žaidimai“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
27,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 87
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tačiau jiems augant, auga ir nesibaigianti klausimų virtinė: kas, kaip ir kodėl? Tėvelių bandymai paprastai paaiškinti sudėtingus procesus ne visada būna sėkmingi. Todėl itin aktuliais ugdymo procese tampa edukaciniai žaidimai. Tokie, kaip jaunojo mokslininko rinkinys „Spalvų chemija“ ar mini laboratorija „Vonios rutuliai“.

Įdomūs eksperimentų rinkiniai vaikams įrodo, kad žaidimai gali būti ne tik linksmi, bet ir lavinantys! Tai – galimybė mažiesiems mokytis, žaidžiant ir atliekant chemijos, fizikos, biologijos ir kitų mokslų bandymus. Supažindinkite vaikus su įvairiais gamtos mokslų reiškiniais ir reakcijomis, ugdydami jų intelektinius gebėjimus ir susidomėjimą mokslu nuo mažens. Įsigykite geriausius eksperimentų rinkinius vaikams internetu už palankias kainas ir žaiskite drauge! Jūsų dėmesiui siūlome tokius naujus žaidimus, kaip: „Elektronikos ekspertas. 50 grandinių“ ar rinkinys tyrinėjimui „Iškask dinozaurų kiaušinius“.

Smalsuoliams, svajojantiems atrasti paslaptingą Žemės gelmių pasaulį, patiks eksperimentų rinkinys vaikams „Vulkanai ir dinozaurai“. Na, o mažiesiems, norintiems perprasti chemijos mokslo paslaptis, siūlome padovanoti mokslininko rinkinį vaikams „Chemijos laboratorija. 200 eksperimentų“ ar mokslinis rinkinys vaikams „Švytinti chemija“. Visi šie žaidimai yra saugūs ir aukštos kokybės. Galite būti ramūs.

Daugelis mokslininkų ir pedagogų pabrėžia praktika paremto ugdymo svarbą, štai kodėl eksperimentų rinkiniai vaikams yra tokie naudingi. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia ne tik TOP skaitomiausios knygos, bet ir populiariausi eksperimentų rinkiniai vaikams! Pristatome vaikų pamėgtus lavinamuosius žaidimus ir knygas su akcija, reguliariai vykdome edukacinių rinkinių išpardavimus. Įsigykite juos dabar ir mokykitės žaisdami!