⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grožinė lietuvių autorių literatūra, skirta paaugliams, šiek tiek skiriasi nuo tos, kurią kuria užsienio rašytojai. Temos panašios, problemos aktualios, tačiau mūsų šalies rašytojai geriau jaučia tą aplinką, kurioje gyvena paaugliai. Mokyklos sistema, daugiabučių kiemai, socialinės aplinka, provincijos bėdos – viskas taip sava ir pažįstama. Rekomenduojame internetu įsigyti knygų, kurios paaugliams padės atrasti save, o jau suaugusiems vyrams ir moterims primins jaunystę ar leis suprasti šiuolaikinių jaunuolių psichologiją. 

Rasta: 79
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Priklausomas. Be galimybės mesti | Viktoras Jasaitis
-30% su kodu: VLD
10,49 €
Turime sandėlyje
Atjunk | Rebeka Una
8,49 €
Turime sandėlyje
Baltos durys | Vytautas Račickas
7,79 €
Turime sandėlyje
Ganyklų vaikai | Stepas Zobarskas
3,49 €
Turime sandėlyje
Mergaitė, norėjusi išgelbėti knygas | Klaus Hagerup
-30% su kodu: VLD
10,49 €
Turime sandėlyje
Fuga | Aušra Chlevickaitė
15,99 €
Turime sandėlyje
Mirę irgi šoka | Eglė Frank
10,59 €
Turime sandėlyje
Duobė | Evelina Daciūtė
14,79 €
Turime sandėlyje
Lota | Diana Gancevskaitė
8,79 €
Turime sandėlyje
Šiltnamis | Vytautas Varanius
2,99 €
Turime sandėlyje
Sudie, rytojau | Unė Kaunaitė
5,59 €
Turime sandėlyje
Juodavandeniai | Ignė Zarambaitė
-30% su kodu: VLD
10,49 €
Turime sandėlyje
Dabar Marselis | Ilona Ežerinytė
13,49 €
Turime sandėlyje
Inserė | Skirmantė Adomavičienė
10,39 €
Turime sandėlyje
Draugystė mainais | Eglė Ramoškaitė
-30% su kodu: VLD
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 79
  1. 1
  2. 2
  3. 3

TOP skaitomų knygų sąraše literatūrinėmis premijomis apdovanota autorė Ilona Ežerinytė. Skaitytojų mėgiamas romanas „Skiriama Rivai“ daugiausiai dėmesio skiria tėvo ir paauglio sūnaus santykiams. Knygoje pinasi dabartis ir praeitis, realybė ir fantastika, taip pat juntamas ir detektyvo prieskonis.

Rašytojos Dianos Gancevskaitės apysaka „Lota“ – jautri istorija apie gedulą ir vienatvę. Knygoje perskaitysime apie mergaitę, kurios mama neseniai mirė, geriausia draugė kenčia nuo valgymo sutrikimų, o tėtis – tolimųjų reisų vairuotojas, neišvengiamai turėjęs leistis į kelią. Skaudi istorija apie vienatvę bus artima daugeliui, tačiau suteiks vilties.

Rekomenduojame ne tik įdomius romanus apie santykius, tačiau ir istorines knygas. Skomanto vardu pasirašyti kūriniai nukels į senovę, kur šalį valdė kunigaikščiai. Skomantas – autorių kolektyvas suburtas istoriko Kazio Almėno. Jų tikslas yra skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istoriją. Knygos papildo mokyklinę programą. Tiesą sakant, vaikams ir jaunimui šias istorijas krimsti daug įdomiau nei vadovėlius.

Tarp populiariausių lietuvių autorių romanų rasite ir rašytojo Vytauto Račicko kūrinius. Paaugliams patiks „Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais“ ir „Nebaigtas dienoraštis“. Tai istorijos apie moksleivių gyvenimą ir pačias svarbiausias tokio amžiaus žmonių problemas.

Be abejo, būtinai turime paminėti ir Kristiną Gudonytę. Jos knyga „Blogos mergaitės dienoraštis“ – tikra sensacija. Aprašyme teigiama, kad nors romanas skirtas paaugliams, jį turėtų perskaityti ir jų tėvai. 2009 metais knyga buvo paskelbta „Metų knyga“ paauglių literatūros kategorijoje, o po dešimties metų sukurtas populiarus serialas. Istorija net ir šiandien puikuojasi skaitomiausių knygų sąraše. Tiražai greitai tirpsta, tad naudokitės proga pirkti online, kol dar yra!

Šiuolaikinė populiarių knygų jaunimui autorė Akvilina Cicėnaitė rašo apie draugystę, santykius, šeimą ir meilę. Jos kolegė Asta Miškinytė savo knygose taip pat taikliai atspindi mūsų visuomenę ir jos problemas. Abi rašytojos randa kalbą su paaugliais, tad rinkdamiesi grožinės lietuvių autorių literatūros knygas, būtinai patikrinkite ar jų kūriniams netaikoma gera akcija.

Naujų, gerų knygų paaugliams taip pat paieškokite išpardavimų skiltyje. Čia kainos prasideda nuo kelių eurų, tačiau, garantuojame, kad istorijos ras kelią į jaunųjų skaitytojų širdis.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams?