Uždaryti

Freddie Mercury. Visa biografija

-58%

Freddie Mercury. Visa biografija

(4 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Novelita
Išleidimo metai: 2012
Formatas: 16x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 360
ISBN ar kodas: 9786099543604
SKAITYTI IŠTRAUKĄ

Anotacija

Tai – visa Fredžio Merkurio gyvenimo biografija, kurios autorė – apdovanojimų pelniusi roko žurnalistė Leslė-Ana Džouns (Lesley-Ann Jones), kartu su Queen keliavusi koncertiniuose turuose ir artimai susibičiuliavusi su grupe. Asmeniškai puikiai pažinodama likusius grupės narius ir artimiausius Fredžio aplinkos žmones – nuo gimimo iki paskutiniųjų dienų – Leslė-Ana parašė giliausių įžvalgų nestokojantį kūrinį apie vieną iš labiausiai mylimų ir sudėtingiausių pasaulio asmenybių.

Kupinoje kruopščiai surinktų faktų ir atjautos, šioje sensacijų nesivaikančioje knygoje – kaip ir kuriamame vaidybiniame filme – išskirtinis dėmesys skiriamas devintojo dešimtmečio Queen karjeros periodui prieš pasirodymą Live Aid, sugrąžinusį į šlovės olimpą, kai grupė buvo atsidūrusi ant iširimo slenksčio.

Mėgindama kuo geriau suprasti ir pažinti legenda tapusį žmogų, Leslė-Ana Džouns apkeliavo daug pasaulio – pradedant Londonu, baigiant Zanzibaru ir Indija. Su gausybe išskirtinių interviu, parašyta iš neįkainojamos dviejų dešimtmečių po F. Merkurio mirties perspektyvos, ši knyga yra naujausias legendinės asmenybės portretas.

Iš anglų k. vertė Saulius Žukauskas

Atsiliepimai

2017 m. liepos 02 d.
Ruta
Knygos herojus - genijus ! Nešmatuojamas malonumas buvo skaityti šią nuostabią knygą! Ačiū leidyklai, beje ir vertėjui ! Super kvadratu !!
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis