Uždaryti

Lietuvos vykdomoji valdžia

-71%

Lietuvos vykdomoji valdžia

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Eugrimas
Išleidimo metai: 2007
Formatas: kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 600
ISBN ar kodas: 978-9955-790-

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

Andrius Bakaveckas - socialinių mokslų teisės krypties daktaras, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Administracinės teisės ir proceso katedros docentas.
Baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakultete. 2002-aisiais apgynė socialinių mokslų teisės krypties daktaro disertaciją. Vadovėlio "Lietuvos administracinė teisė" ir monografijos "Savivaldos institucijų socialinis ir politinis veiksmingumas" bendraautorius bei keliolikos mokslinių straipsnių autorius.

Monografija "Lietuvos vykdomoji valdžia" - tai kelerių metų mokslinio tiriamojo darbo ir praktinės veiklos, stebėjimų, apmąstymų ir paieškų vaisius. Autorius sujungė viską į vientisą sistemą, kad būtų patogiau ir lengviau studijuoti bei suvokti ganėtinai sudėtingus vykdomosios valdžios organizavimo ir funkcionalumo klausimais.
Knygoje aptariama valstybės valdžios samprata, jos organizavimo principai, valdžių pasidalijimo doktrina. Čia taip pat pateikiama vykdomosios valdžios samprata, požymiai ir funkcijos, jos institucijų sistema bei daugelis kitų svarbių šios valdžios organizavimo ir funkcionavimo aspektų.

Monografija "Lietuvos vykdomoji valdžia" skirta aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems teisę ir viešąjį administravimą, moksliniams darbuotojams, specialistams praktikams.

PRATARMĖ

Ši monografija - pirmoji mūsų valstybėje originali ir reikšminga vykdomosios valdžios aktualijoms skirta studija. Autorius informatyviai analizuoja pagrindinius pasirinktos temos aspektus, kūrybiškai pagrindžia naujas idėjas bei nuostatas. Knygoje keliamos naujos hipotezės, padėsiančios tobulinti mūsų šalies vykdomosios valdžios institucijų veiklą. Leidinyje taip pat nagrinėjami Lietuvos vykdomosios valdžios institucijų savitarpio santykių klausimai, šioms institucijoms nustatytos kompetencijos apsauga, sklandaus ir veiksmingo funkcionavimo siekiai. Taigi čia analizuojami mūsų šalies vykdomosios valdžios raidos, funkcionavimo ypatumai ir jos tobulinimo aspektai.

Knygoje gvildenami klausimai, kurie, be abejonės, yra ypač svarbūs kuriant ir stiprinant pilietinę visuomenę - užtikrinant socialinį veiksmingumą ir didinant jo efektyvumą. Taigi ji parašyta inovaciniu būdu ir yra tiesiogiai susijusi su teisinės valstybės Lietuvoje formavimo procesais.

Monografija aprėpia plačią Lietuvos vykdomosios valdžios institucijų veiklos įvairovę. Joje aptariama valstybės valdžios samprata, jos organizavimo principai, valdžių padalijimo doktrina, kategorijų - valdymas, socialinis valdymas, vykdomoji valdžia, valstybinis valdymas (administravimas) ir viešasis administravimas - santykis. Čia taip pat pateikiama vykdomosios valdžios samprata, požymiai ir funkcijos, jos institucijų sistema bei daugelis kitų svarbių šios valdžios organizavimo ir funkcionavimo aspektų. Ypač reikšmingi ir aktualūs monografijos skirsniai, kuriuose bene pirmą kartą kompleksiškai tyrinėjama Lietuvos centrinės ir teritorinės vykdomosios valdžios administracinė veikla bei organizacinė struktūra, jų šiuolaikinės aktualijos.

Dr. Audriaus Bakavecko monografija - didelis indėlis į valstybės valdymo, jos socialinės ekonominės raidos idėjų banką bei apskritai į administracinės teisės mokslą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis
Audrius Bakaveckas
Internetu:
15,79 €
Knygyne*:
17,59 €
Transporto sistemų analizė
Algirdas Jurkauskas
Internetu:
6,49 €
Knygyne*:
9,99 €
Ne maisto prekių asortimentas
Regina Mieldažienė
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
11,84 €
Hidrochemijos praktikumas
Laimutė Malickaitė - Bunikienė, Antanas Bunikis
Internetu:
1,39 €
Knygyne*:
1,99 €
XXI amžiaus iššūkiai: organizacijų ir visuomenės pokyčiai
R. Ginevičius, N. K. Paliulis, E. Chlivickas, J. Merkevičius
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
10,49 €
Statybos apskaita ir analizė
Vitalija Bagdžiūnienė
Internetu:
6,39 €
Knygyne*:
9,44 €
Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)
D. Nagrockienė, R. Žurauskienė
Internetu:
4,19 €
Knygyne*:
5,99 €
Konkurencingo verslo projektavimas
Aleksandras Vytautas Rutkauskas
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
8,68 €
Nekilnojamojo turto administravimas. Mokomoji knyga
Algimantas Gasilionis, Romualdas Kasperavičius
Internetu:
1,89 €
Knygyne*:
3,99 €
Statybos investicijų efektyvumo sistemotechninis įvertinimas
L. Ustinovičius, E.K. Zavadskas
Internetu:
1,59 €
Knygyne*:
6,99 €