Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Turnė

-27%

Turnė

(4 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Lapas
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 13x20, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 216
ISBN ar kodas: 9786098198096
Pirkite dabar!
Internetu: 10,99 €
Knygyne*: 14,89 €
Sutaupote: 3,90 € (27%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Kastytis Sarnickas – grupės „G&G Sindikatas“ narys, muzikos pasaulyje pažįstamas kaip Kastetas. Jo pirmoji knyga „Turnė̃“ – tai romanas apie išgalvotą roko grupę „Alkūninis velenas“.

Kultinė grupė „Alkūninis velenas“ vyksta į koncertinį turą po Airiją ir Didžiąją Britaniją. 10 dienų truksiantis turas taps nemenku iššūkiu grupės nariams. 15 metų muzikinėje scenoje gyvuojančios roko grupės nariai mena laikus, kai rokas ir maišto kultūra valdė pasaulį. Dabar jiems tenka prisitaikyti kiek kitokiame pasaulyje, kur svarbiau papozuoti nuotraukoms, pasirodyti socialiniuose tinkluose, o ne visą save atiduoti muzikai.

Vis dėlto keturi muzikantai – Vėdaras, Raketa, Guolis ir Pigis – pasičiupę instrumentus sėda į lėktuvą su vadybininku Rolandu ir skrenda. Pradžioje pasiryžę skaityti knygas ir ramiai leisti laiką viešbutyje, pamažu draugai įsisiūbuoja ir galiausiai alus liejasi laisvai. Tačiau, ar tai noras nenustoti maištauti ir pratęsti prieš penkiolika metų sename garaže pradėtas grupės tradicijas, ar tiesiog liūdesio skandinimas?
Knyga „Turnė“ atskleis nepagražintus muzikantų gyvenimo užkulisius ir vidinius išgyvenimus.
Lietuvos muzikos scenoje nauja (nors ir įsivaizduojamos) žvaigždė – grupė „Alkūninis velenas“. Perskaitę knygą tikrai norėsite į jų koncertą.

Knygos „Turnė̃“ autorius Kastytis Sarnickas sako, jog „Alkūninio veleno“ nereikėtų tapatinti su grupe „G&G Sindikatas“. Tiesa, jis įsitikinęs, kad ši istorija galėtų būti ir apie juos, jei tik jų gyvenimai būtų pasisukę kiek kitaip arba jei jie nebūtų atradę repo.  Vis dėlto knygos autorius neneigia, kad įvykius, charakterio savybes ar net įvaizdžius skolinosi iš draugų ir pažįstamų, tačiau konkretūs veikėjai neturi konkrečių prototipų. Išskyrus vieną – knygos pasakotoją K. Sarnickas drąsiai leidžia tapatinti su savimi.
Tiesa, realių žmonių šioje knygoje tikrai rasite ir daugiau, nes „Alkūninis velenas“ kaip ir visos pramogų pasaulio žvaigždės daug kalba apie kitus muzikantus, prodiuserius ir tos diskusijos tikrai ne visuomet švelnios. Sužinosite grupės narių nuomonę apie Jazzu, Stano, Mią ar Džordaną Butkutę.

Viršelio piešinį knygai sukūrė kitas grupės „G&G Sindikatas“ narys – Gabrielius Liaudanskas-Svaras, o viso viršelio dizaino autorius – dailininkas ir legendinės roko grupės „Šiaurės kryptis“ gitaristas Zigmantas Butautis.

„Skaitydami žmonės retai kada žvengia garsiai, visu balsu, bet „Turnė̃“ yra būtent tokia knyga. Lietuviškas rokenrolo epas, toks beprotiškas kaip „Baimė ir neapykanta Las Vegase“ ir tamsiai herojiškas kaip „Kovos klubas“, jungiantis juodą, taiklų humorą su giluminiais prasmės, šlovės, muzikos ir draugystės klausimais“.
Gabija Grušaitė, rašytoja

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Šmogus
Sara Poisson
Internetu:
9,69 €
Knygyne*:
10,69 €
Kalno saugotojas
Danielius Mušinskas
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
7,44 €
Vilniaus džiazas
Ričardas Gavelis
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
11,29 €
Išduoti, išsižadėti, apšmeižti
Herkus Kunčius
Internetu:
1,69 €
Knygyne*:
5,79 €
Nusišypsok, Flo
Tilė Vakarė
Internetu:
4,60 €
Knygyne*:
14,19 €
Gaidžių milžinkapis
Herkus Kunčius
Internetu:
1,73 €
Knygyne*:
8,67 €
Dangiškasis kinematografas
Teodoras Četrauskas
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
5,42 €
Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos
Algis Mickūnas
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
6,99 €
Labai keistas namas
Jaroslavas Melnikas
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
5,18 €