Uždaryti

Vaivorykštė, Eolo jūros piratė

Vaivorykštė, Eolo jūros piratė

(2 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Lietuvos edukologijos universiteto leidykla
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 120
ISBN ar kodas: 9789955209065
Pirkite dabar!
5,26 €
Turime sandėlyje
Vilniuje atsiimk po 15 min!

Anotacija

Pagrindinės Laimos Vaigės apysakos-pasakos „Vaivorykštė, Eolo jūros piratė“ veikėjos aštuonmetės Vaivorykštės gyvenimas gana neįprastas: ji su mama ir šaunia jos įgula laivu, pavadintu „Skrajutė“, keliauja ieškoti lobio. Vaivorykštės mama tiek įsitraukia į lobio paieškas, kad mergaitė pasijunta vieniša ir nusprendžia pati susirasti draugų. Taip jos pasaulyje pasirodo paslaptingieji šuru-šurušai.
Pakeliui į tikslą „Skrajutės“ įgula aplanko daugelį kraštų, sutinka pačius įvairiausius personažus ir mokosi priimti kitų skirtingumą. Kelionės pabaigoje paaiškėja, kad tikrasis lobis – tai šeima ir šilti tarpusavio santykiai. O juos stiprinti padės nauji nuotykiai, kurių, kaip paaiškėja atvėrus lobių skrynią, dar bus tikrai nemažai.

"Vaivorykštė, Eolo jūros piratė" - tai apysaka-pasaka apie mergaitės Vaivorykštės ir jos mamos, laivo kapitonės, nuotykius. Piratai čia nėra plėšikai, o tik atsidavę nuotykių ieškotojai ir pasakų išvežiotojai. Nors Eolo jūros istorija byloja apie karingą praeitį, veiksmas vyksta pasaulyje, kuriame galima pasitikėti aplinkiniais ir jaustis saugiai. Knyga "Vaivorykštė, Eolo jūros piratė" skirta jaunesniojo amžiaus skaitytojams. Tiesmukos didaktikos joje nėra, bet po truputį atskleidžiamos tam tikros vertybės: stiprus artimųjų ryšys, draugystė, pagarba kitokiam. Personažai vaizduojami ieškantys lobių, tačiau kartu aiškiai perteikiama, kad dažnai lobiai pasirodo esantys arčiau, nei patys galvojame.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis