0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Agnė Jagelavičiūtė

Agnė Jagelavičiūtė (g. 1980 m. spalio 7 d. Jonavoje) – stilistė, kostiumų dailininkė, mados ir grožio žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė ir bendraturtė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių ir stiliaus knygų autorė, nuomonės formuotoja.

Agnė Jagelavičiūtė gimė Jonavoje, mokėsi Kauno „Aušros“ gimnazijoje.

Agnė Jagelavičiūtė knygosPo vidurinės mokyklos ji įstojo į Vilniaus dizaino kolegiją, kur įgijo drabužių dizaino studijų diplomą. Po gerokos pertraukos Agnė mokėsi tapybos Vilniaus dailės akademijoje.

Agnė Jagelavičiūtė Lietuvoje žinoma tapo 2002-tais metais sudalyvavusi realybės šou „Akvariumas“. Tai buvo pirmasis lietuviškas realybės šou, todėl sulaukė išskirtinai daug žiūrovų dėmesio. Visi „Akvariumo“ dalyviai tapo to meto žvaigždėmis. Agnė šiame šou užėmė antrąją vietą, buvo pastebėta televizijos laidų kūrėjų, kurie jai pasiūlė dirbti laidoje „TV pagalba“. Agnė Jagelavičiūtė televizijoje dirbo penkerius metus.
Išėjusi iš laidos, Agnė pradėjo dirbti stiliste, kūrė kostiumus spektakliams, kino filmams, dekoravo žurnalų fotosesijas. Bendradarbiavo su režisieriais Oskaru Koršunovu, Mariumi Ivaškevičiumi, Donatu Ulvydu bei Romu Zabarausku.
 2014-tais metais ji sukūrė analogų Lietuvoje neturintį konsultacijų portalą „StiliusSOS“. Šios sistemos vartotojai galėjo greitai ir nebrangiai gauti stilistų konsultaciją. Vėliau platforma išaugo į elektroninę parduotuvę.
2015-tais metais Agnė Jagelavičiūtė tapo naujo lietuviško stiliaus ir mados žurnalo „Ikona“ vyriausiaja redaktore.
2017-tais metais stilistė sukūrė itin nedidelio tiražo suknelių kolekciją „Viena“, vėliau sekė dar kelios Agnės drabužių linijos.
Nuo 2018 metų Agnė pradėjo redaguoti tarptautinio žurnalo „L‘Officiel“ lietuvišką versiją bei tapo ne tik vyriausiaja redaktore, bet ir leidinio bendrasavininke.

Pasaulyje ir Lietuvoje įsivyravus nuomonės formuotojų (angl. influencers) tendencijai, Agne Jagelavičiūtę galima pavadinti viena iš žymiausių šios profesijos atstovių Lietuvoje. Ji yra viena iš daugiausiai sekėjų socialiniuose tinkluose turinčių mūsų šalies moterų. 2019-tais metais Agnė portalo „DELFI“ skelbtuose rinkimuose „Metų moterys" laimėjo „Verslo“ kategorijoje.

Agnė Jagelavičiūtė yra trijų kulinarinių knygų autorė. 2010-tais metais pasirodė debiutinė knyga „Pasimatykime virtuvėje“. 2015-tais Agnė pristatė „Mažos nuodėmės taisyklė: kaip valgyti viską ir nestorėti”, o 2017-tais kartu su bendraautoriumi Alfu Ivanausku išleido kulinarinę knygą „Gal pavalgom?“.
2019-tais metais Agnė Jagelavičiūtė pristatė pirmąją savo knygą apie stilių – „Tu turi ką apsirengti: garsiausia šalies stilistė atskleidžia savo stiliaus paslaptis“, kurioje dalijasi patarimais bei ilgamete patirtimi mados bei stiliaus pasaulyje.