⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

 „Bridžertonai“ – tai iš aštuonių knygų susidedanti istorinių romanų knygų serija, kurios veiksmas vyksta 1813 -1827 metų Londone.

Bridžertonai knygos

Rasta: 6

Rasta: 6

Autorė Julia Quinn kiekvieną serijos knygą skiria vienam iš aštuonių turtingos ir įtakingos Bridžertonų šeimos vaikų - juos pristato skaitytojams meistriškai aprašydama jų meilės istorijas.

Pagrindinė serijos tema yra meilė ir santuoka, tad knygose aprašoma, kaip pagrindiniai veikėjai susitinka, susipažįsta, kovoja su savo jausmais, įveikia kliūtis ir galiausiai atranda laimę. Knygose taip pat pasakojma apie aukštuomenės normas ir taisykles, gyvenimą to meto Anglijoje, socialinę klasių hierarchiją ir moters vaidmenį visuomenėje. Serijos akcentu tampa paslaptinga bei įžvalgi Ledi Visldaun, kuri tik ir laukia progos atskleisti kruopščiai slepiamą skandalą.

Pirmoji serijos knyga „Hercogas ir aš“ pasakoja apie pirmosios Bridžertonų šeimos dukters Dafnės ir Saimono Baseto, geidžiamiausio jaunikio visame Londone, intrigų kupiną meilės istoriją.

Antrojoje knygoje „Vikontas, kuris mane mylėjo“ aprašomi ne tik vyriausiojo brolio Antonijaus naujai užgimę romantiški jausmai, tačiau ir po mylimo tėvo mirties jo prisiimtos atsakomybės bei pasirinkimai.

„Džentelmeno pasiūlymas“ – trečioji serijos knygą apie vidurinįjį Bridžertonų šeimos sūnų Benediktą ir netikėtai jo širdį užkariavusią nepažįstamąją, kurios jis niekaip negalės pamiršti.

Ketvirtoji knyga „Romanas su ponaičiu Bridžertonu“ skirta trečiajam broliui Kolinui ir jo užslėptiems jausmams sesers geriausiai draugei Penelopei.

Penktojoje šios serijos knygoje „Serui Filipui, su meile" pasakojama netikėta ir intriguojanti Eloizos istorija.

„Kai jis buvo padūkęs“ – šeštoji knyga, skirta Frančeskai Bridžerton, o knyga „Jo Bučinys“ - jos seseriai Hiacintai. Paskutinioji serijos knyga „Belaukiant vestuvių“ aprašo jauniausio Bridžertonų sūnaus Gregorio meilės dramą.

Julios Quinn knygų serija „Bridžertonai“ ypač išpopuliarėjo po 2020 m. pasirodžius šių romanų įkvėptam „Netflix“ serialui, kuris tapo pasauliniu hitu.

Šią knygų seriją, skirtą istorinius meilės romanus mėgstantiems suaugusiesiems, už patrauklią kainą lengvai užsisakykite mūsų interneto knygyne.