⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norėtumėte pasijusti naujakuriais ir kolonistais, valdančiais visą salą? Garsaus stalo žaidimų kūrėjo Klauso Toberio sukurtas „Catan“ žaidimas leis tai įgyvendinti! Šis žaidimas yra populiarus ir pripažintas visame pasaulyje. Žaisdami jį, žaidėjai, kurių skaičius siekia 3–4 asmenis, prisiima naujakurių vaidmenis, kiekvienas bando sukurti ir plėtoti ūkius, prekiaudamas ir įsigydamas išteklių.

CATAN stalo žaidimas ir CATAN papildymai

Rasta: 4

CATAN stalo žaidimas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: SMAGU
38,99 €
Turime sandėlyje
CATAN stalo žaidimo papildymas 5-6 žaidėjams |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: SMAGU
25,99 €
Turime sandėlyje
CATAN stalo žaidimo papildymas: jūrininkai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: SMAGU
35,99 €
Turime sandėlyje
CATAN stalo žaidimo papildymas: miestai ir riteriai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: SMAGU
41,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Žaidėjai gauna pergalės taškų, augant jų gyvenvietėms. Laimi pirmasis, pasiekęs nustatytą pergalės taškų skaičių, paprastai – 10.

„Catan“ žaidimas yra laimėjęs daugybę apdovanojimų ir yra vienas populiariausių žaidimų visoje stalo žaidimų istorijoje. Dėl puikaus gebėjimo patraukti dėmesį, jis patiks ir patyrusiems žaidėjams, ir pradedantiesiems. Taigi, tai yra įtraukiantis žaidimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jį taip pat labai pamėgo jaunimas, kaip šaunią atrakciją, leidžiant laiką draugų kompanijoje. „Catan“ stalo žaidimas ir papildymai laukia jūsų mūsų e. knygyne!

Svarbu trumpai pristatyti ir žaidimo taisykles. Veiksmas vyksta Katano saloje. Kiekvienas naujas žaidimas vyksta naujame, nenuspėjamame kraštovaizdyje. Taigi jūs gaunate galimybę vėl ir vėl tapti naujakuriu. Pagrindiniame žaidime yra 5 rūšių ištekliai. Naudodamiesi jais, turite nutiesti takus, statyti gyvenvietes ir sostines, o tai turi įtakos vieno iš pagrindinių pergalės komponentų – plėtros kortelių – įsigijimui.

Jeigu jums patinka „Catan“ stalo žaidimas, pasidairykite ir tarp kitų strateginių stalo žaidimų, esančių mūsų asortimente. Jame jūsų laukia ne tik „Catan“ stalo žaidimas ir papildymai („Catan“ stalo žaidimo papildymas: jūrininkai; „Catan“ stalo žaidimo papildymas: miestai ir riteriai), bet ir kiti stalo žaidimai, dėlionės, lavinamieji žaislai, kūrybiniai rinkiniai ir kitos prekės turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Kviečiame pasidomėti ir grožine, dalykine bei saviugdos knygomis. Įsigykite trokštamas prekes internetu dabar!