Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vsio o litve

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.34 SoldOut

Knygos "Vsio o litve" aprašymas

Tekstų ir užduočių rinkinys rusų kalbos mokymui. Mokomoji knyga skirta turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos studentams. Tekstai apie Lietuvą rusų kalboje.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vsio o litve"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vsio o litve", Vasilisa Bogdanova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vasilisa Bogdanova su knyga "Vsio o litve" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vsio o litve" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vasilisa Bogdanova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vsio o litve" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vsio o litve" perkama kartu