-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Taikomoji sporto psichologija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-11-22


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 7.64 SoldOut

Knygos "Taikomoji sporto psichologija" aprašymas

Vadovėlyje nagrinėjami didžiojo sporto psichologijos tyrimo metodai, sportinės karjeros psichologiniai ypatumai, psichologinės paramos sportininkui ypatumai, didelio meistriškumo sportininkų sujaudinimo, streso, nerimo, motyvacijos ypatumai ir pan.Kiti taip pat domėjosi


2020-11-22

Parašykite atsiliepimą apie "Taikomoji sporto psichologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Taikomoji sporto psichologija", Romualdas Malinauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Malinauskas su knyga "Taikomoji sporto psichologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Taikomoji sporto psichologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Malinauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Taikomoji sporto psichologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taikomoji sporto psichologija" perkama kartu