⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimėti neužtenka (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 8.49 SoldOut

Knygos "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Laimėti neužtenka" – tai autobiografinė Šarūno Jasikevičiaus knyga. Ją padėjo užrašyti Pietro Scibetta, kuris yra populiarus italų žurnalistas.

Pirmą kartą Šarūnas Jasikevičius su Pietro susitiko 2008 metas Sienoje. Tai buvo pirmasis interviu italo karjeroje su jo mėgstamu žaidėju. Pietro patiko Šarūno žaidimo stilius, elgesys ir aistra krepšiniui. Žurnalistas užsiminė, kad galbūt, kada nors, norėtų parašyti knygą apie Šarūną Jasikevičių.

Vėliau dar keletą sykių Pietro ėmė interviu iš Šarūno. Bet praėjus net septyneriems metams po pirmojo pokalbio Šarūno agentas Maurizio paskambino Pietro ir paklausė: Ar jau esi tam pasiruošęs? Atsirado galimybė šiai knygai išvysti pasaulį. Šarūnas ir Pietro kartu praleido tik vieną savaitę Kaune.

Žaidėjas Pietro supažindino ir su savo šeima. Tai pirmoji Pietro knyga, kuri pradžioje pasirodė italų kalba, o tik vėliau lietuvių, graikų ir anglų kalbomis. Pats Pietro teigia, jog ši knyga yra Šarūno Jasikevičiaus, o jis tik tarpininkas, padėjęs šiai knygai tapti lengvai skaitomai.

Ši knyga Šarūnui Jasikevičiui buvo kaip galimybė baigti žaidėjo karjerą ir pradėti kitą gyvenimo etapą.

Šarūno Jasikevičiaus niekam pristatinėti nereikia. Visi žino, jog jis sporto legenda, žvaigždė ir pavyzdys daugumai sportininkų. Savo kaip žaidėjo karjeroje Šarūnas Jasikevičius žaidė didžiausiuose ir stipriausiuose Europos krepšinio klubuose, NBA, padėjo iškovoti reikšmingas pergales žaisdamas Lietuvos krepšinio rinktinėje. O ar žinome, jog Šarūnas pradėjo žaisti būdamas šešerių metų, ar kad krepšinis nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio? Ir tik tėčio žodžio dėka Šarūnas nenutraukė krepšinio treniruočių. Vėliau krepšinis tapo vienintelis jį dominantis dalykas.

Knyga „Laimėti neužtenka"plačiai apžvelgia svarbiausius įvykius Šarūno Jasikevičiaus gyvenime, tiek asmeniniame gyvenime, tiek kaip krepšininko. Šarūnas atvirai kalba apie savo nepavykusią santuoką ir atrastą laimę naujoje šeimoje, varžybas ir derybas su komandomis ir dar daugiau.

Krepšinis „tai ne vien tik darbas, nes čia yra meilės. Tokios meilės, kuri nepalieka nei pasirinkimo, nei erdvės, kad galėtum tikėtis daryti ką nors kita. Ypač jeigu nori būti geriausias“.


  • Autorius: Šarūnas Jasikevičius
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094372971-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie madą ir sportą

Šarūnas Jasikevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šarūnas Jasikevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laimėti neužtenka (knyga su defektais)" perkama kartu