⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anatomija. Spalvinimo knyga

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • TOP
    10
    TOP 10
Kaina: 16,89 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-08 Rūta

Viskas būtų puiku, bet būdama mokinė, radau mažiausiai 5 klaidas, jau nekalbus kiek mokytojas rastų. Už tokią kainą, galėtų ir ištaisyti klaidas. :)


2023-09-30 16.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anatomija. Spalvinimo knyga" aprašymas

Studijų knyga „Anatomija. Spalvinimo knyga“ apima visus žmogaus kūno kaulus ir raumenis.

Skiriama tiems, kas siekia ne tik mokėti anatomines struktūras ir jų pavadinimus, bet ir turėti tų struktūrų vaizdinį. Knyga „Anatomija. Spalvinimo knyga“ sudaryta taip, kad padeda įsiminti raumenų tvirtinimąsi ir funkciją.

Knyga skiriama aukštųjų mokyklų kineziterapijos programos studentams, ja gali naudotis ir kitų programų studentai.Kiti taip pat domėjosi


2021-02-08

Viskas būtų puiku, bet būdama mokinė, radau mažiausiai 5 klaidas, jau nekalbus kiek mokytojas rastų. Už tokią kainą, galėtų ir ištaisyti klaidas. :)

Parašykite atsiliepimą apie "Anatomija. Spalvinimo knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Gražina Krutulytė, Vilma Dudonienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anatomija. Spalvinimo knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anatomija. Spalvinimo knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anatomija. Spalvinimo knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anatomija. Spalvinimo knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Krutulytė, Vilma Dudonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anatomija. Spalvinimo knyga" perkama kartu