TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tikroji arbatos istorija

Kaina: 9,09 €
Kaina su kodu: 6,37 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-01-06 jurga

daug labai įdomių dalykų, tikras džiaugsmas šio gėrimo mėgėjams


2023-12-31 9.094 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikroji arbatos istorija" aprašymas

Neaprėpiama ir įspūdinga arbatos kelionė visuomet gerokai apsunkindavo užduotį jos istorijos rašytojams. Turint galvoje arbatos botanines ir gydomąsias savybes, su ja susijusius religinius, kultūrinius, ekonominius, antropologinius, socialinius, politinius aspektus, giliausią senovę siekiančias šaknis, visišką atstumų bei kalbos barjerų nepaisymą, toji užduotis daugybę gijų susieti į vientisą, eiliniam skaitytojui suprantamą pasakojimą visuomet atrodė gan bauginanti ir Vakarų, ir Rytų rašytojams.

Nepaisant to, pasaulio bibliotekų saugyklose, interneto archyvuose sukaupta šūsnys knygų bei žurnalų su skrupulingais, aistringais poetų, istorikų, mokslininkų bei humanistų darbais, kurių kiekviename stengtasi atversti vieną ar kitą arbatos istorijos puslapį.


"Pasitelkę istorinius dokumentus bei šaltinius (prieinamus ne viena Vakarų ar Rytų šalių kalba), šioje knygoje "Tikroji arbatos istorija" mes stengėmės atskirti tikrus faktus nuo tradicinių liaudies pasakojimų, išsklaidyti daugybę klaidingų teiginių apie šį visų mėgstamą gėrimą, pagaliau, išgryninti visą, mūsų sukauptą medžiagą į tokį pasakojimą, kuris būtų įdomus kiekvienam besidominčiam arbata bei išskirtine jos vieta žmonijos istorijoje.

Šimtmečiais arbata įkvėpdavo menininkus, sustiprindavo religinius išgyvenimus, atliko itin svarbų vaidmenį plėtojantis pasaulinei prekybai ir net įplieksdavo didžiausius karus. Joks kitas gėrimas neturėjo tokios įtakos šitokiai gausybei žmonių kaip arbata.

Tikroji arbatos istorija į vientisą pasakojimą susieja keisčiausius faktus ir netikėtus istorijos posūkius. Ji išreiškia giliausią pagarbą tam gėrimui, kurį mes visi spėjome pamilti."


Victor H.Mair, Erling Hoh


Pirmą kartą pristatant populiariąją arbatos istoriją taip nuodugniai buvo ištyrinėti ir rūpestingai atrinkti senovės Kinijos, Japonijos, Tibeto, Mongolijos, persų ir arabų istoriniai šaltiniai. Iš jų gimęs pasakojimas veda skaitytoją per Pietryčių Azijos džiungles, Tangų ir Sungų dinastijų prabangą, viduramžių Japonijos arbatos ceremonijų estetiką, legendinius arbatos bei žirgų mainus Vidurinėje Azijoje, pristato, kaip užsimezgė viisiems gerai žinomas britų ir arbatos meilės romanas, pakviečia į geriausią pasaulyje arbatėlę, įskėlusią Amerikos nepriklausomybės kibirkštį.


Knyga "Tikroji arbatos istorija" gausiai iliustruota.


Iš anglų kalbos vertė Jurga Grunskienė


TAIP PAT SKAITYKITE - "Tikroji šokolado istorija"


Knygų komplektas "Tikroji šokolado istorija + Tikroji arbatos istorija"


  • Autorius: Victor H. Mair, Erling Hoh
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010149

Kiti taip pat domėjosi


2015-01-06

daug labai įdomių dalykų, tikras džiaugsmas šio gėrimo mėgėjams

Parašykite atsiliepimą apie "Tikroji arbatos istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gėrimų knygos

Victor H. Mair, Erling Hoh pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikroji arbatos istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikroji arbatos istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikroji arbatos istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikroji arbatos istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Victor H. Mair, Erling Hoh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikroji arbatos istorija" perkama kartu