0

Barmeno kokteilių gidas

Informacija

Barmeno kokteilių gidas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 12x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • ISBN ar kodas: 9786094039843

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Barmeno kokteilių gidas" aprašymas

Ar žinote, kiek yra kokteilių rūšių?
Kaip teisingai paruošti kokteilį?
Kokios yra kokteilių ruošimo tradicijos ir taisyklės?
Ką reikia žinoti kiekvienam barmenui?
Viskas šioje nedidelėje kišeninėje knygoje "Barmeno kokteilių gidas". Vadovaukitės ja ir tapkite tikra kiekvieno vakarėlio žvaigžde. Vieta už baro yra viena geriausių vietų. Jūsų kaip barmeno ir namų ar darbo vakarėlio šeimininko užduotis yra užtikrinti, kad lankytojai gerai leistų laiką, o ši knyga neabejotinai padės jums tam pasiruošti.

Visų pirma, jums bus suteikta galimybė šioje knygoje "Barmeno kokteilių gidas" rasti reikalingą informaciją, patarimus, sudedamąsias gėrimų dalis ir receptus. Informacijos rasite apie viską: indus, įrankius, stipriuosius alkoholinius gėrimus, alų, vyną, kokteilius, garnyrus, papuošimus, taip pat idėjų vakarėliams ir įvairiausių technikų.

Parašykite atsiliepimą apie "Barmeno kokteilių gidas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kokteiliai ir gėrimai

Cheryl Charming parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Barmeno kokteilių gidas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Barmeno kokteilių gidas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Barmeno kokteilių gidas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Barmeno kokteilių gidas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Cheryl Charming tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Barmeno kokteilių gidas" perkama kartu