0

Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas

  • Nuolaida knygai -78%
3.2
(5 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 14,16 €*
Sutaupote: 10.97 € (78%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-09-15 Kaban

Visai gerai isdestytos bendros teorines darbo teises nuostatos. Labai pades tiems, kam reikia pasiruosti darbo teises egzaminui univere.

Informacija

Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9986-616-13-X

2021-01-31 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas" aprašymas

Knygoje teoriniu ir praktiniu požiūriu apžvelgiamas darbo ir kitų su jais susijusių santykių reguliavimas, atskleidžiama jų specifika, aptariamos raidos perspektyvos. Išvados daromos remiantis Lietuvos Respublikos ir kitų šalių darbo teisės šaltiniais, moksline literatūra, įstatymų projektais. Pažymėtina, kad tai pirmasis iš planuojamų dviejų knygos tomų, apimantis bendrąją darbo teisės dalį, taip pat įdarbinimo ir darbo sutarties institutus.

2010-12-04

tinka tik bendrajai daliai.tiesiog teises teorijos konspektas.neverta.

2008-09-15

Visai gerai isdestytos bendros teorines darbo teises nuostatos. Labai pades tiems, kam reikia pasiruosti darbo teises egzaminui univere.

2008-02-23

vadovėlis kaip vadovėlis, bet užtat pats doc. Tiažkijus beprotiškai mielas aidas iš sovietmečio:)))

2006-10-26

Tai neislaikei, kad gaidys? :DDD

2006-02-07

gaidys tas destytojas, niekada nepirkciau tokios knygos...

Parašykite atsiliepimą apie "Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas, kurią skaitytojams dovanoja Viktoras Tiažkijus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktoras Tiažkijus su knyga Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Tiažkijus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Darbo teisė: teorija ir praktika. I tomas" perkama kartu