0

Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955300823

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams" aprašymas

Šiuo leidiniu pradedama knygų serija „Teisininko atsakymai ir patarimai“, kuri turėtų būti tarsi pirmoji pagalba, kai kyla įvairių teisinių problemų. Gyvenimo ir profesinės veiklos situacijos dažnai verčia ieškoti elementarių žinių apie tam tikrų sričių teisinį reglamentavimą. „Teisininko atsakymai ir patarimai“ – konkretūs, objektyvūs, ir ne teisininkui suprantama kalba išdėstyti atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus.
Pirmoje naujos serijos knygoje „Darbo teisė“ skaitytojai ras atsakymų į aktualiausius klausimus, kylančius darbuotojui ir darbdaviui darbo santykių procese, ir praktinių šios srities patarimų. Aiški ir suprantama knygelės struktūra padės greit aptikti dominančią temą. Tikimės, kad leidinys specialių teisinių žinių neturinčiam skaitytojui bus naudingas patarėjas darbo teisių ir pareigų labirintuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė su knyga Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Darbo teisė: aktualūs atsakymai darbuotojams" perkama kartu