0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis


2021-04-30 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis" aprašymas

Žodyne "Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis" pateikiama apie 5000 žodžių vokiečių kalba, jų atitikmenys lietuvių kalba ir atvirkščiai. Statybos leksika apima įvairias sritis. Tai įvairūs statiniai ir jų dalys; statybinės medžiagos, įrankiai, prietaisai, statybos technologijos, procesai. Pateikiami visa tai charakterizuojantys būdvardžiai ir veiksmažodžiai, taip pat su statyba susijusių profesijų pavadinimai.
Žodynas "Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis " skirtas statybos ir aplinkos inžinerijos programų studentams bei visiems, kurie dirba statybos srityje ar domisi statybos temomis.Parašykite atsiliepimą apie "Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis, kurią skaitytojams dovanoja Irena Miculevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Miculevičienė su knyga Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Miculevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokomasis vokiečių–lietuvių ir lietuvių–vokiečių kalbų populiarių statybos terminų žodynėlis" perkama kartu