0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 6.42 SoldOut

Knygos "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)" aprašymas

Apie 7000.
Pavadinimas "Posakių ir žodžių žodynas" geriausiai atitinka turinį leidinio, kuriame pateikta daug kitose kalbose vartojamų aforizmų, sentencijų, priežodžių, patarlių, nemaža šimtmečiais vartotų žodžių junginių ar žodžių, ilgainiui virtusių medicinos, literatūros, filosofijos, ekonomikos mokslų terminais, taip pat istorinių asmenų ar mitinių būtybių vardų, šiandien reiškiančių tam tikrų sąvokų simbolius.


  • Autorius: Valerija Vaitkevičiūtė
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 707
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-465-36-2

Parašykite atsiliepimą apie "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)", kurią skaitytojams dovanoja Valerija Vaitkevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerija Vaitkevičiūtė su knyga "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerija Vaitkevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Posakių ir žodžių žodynas (lotynų, anglų, prancūzų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir kitomis kalbomis)" perkama kartu