Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Džeronimas Stiltonas – peliukas, kuris gyvena mieste Naujapelyje. Džeronimas Stiltonas pats pasirašo knygeles. Vaikus gal ir įmanoma apgauti, tačiau suaugusiems vyrams ir moterims aišku, kad tekstus rašo tikrai ne peliukas.

Džeronimas Stiltonas gyvena mieste Naujapelyje ir pats pasirašo knygeles.

Džeronimas Stiltonas knygos

Rasta: 16

Rasta: 16

Vaikus gal ir įmanoma apgauti, tačiau suaugusiems vyrams ir moterims aišku, kad tekstus rašo tikrai ne peliukas. Po šiuo pseudonimu slepiasi italų rašytoja Elisabetta Dami (g. 1958 m., Milanas, Italija).


Elisabetta kilusi iš garsios leidėjų giminės. Prie leidybos verslo ji prisijungė vos trylikos, o devyniolikos parašė pirmąją savo tekstą. Istoriją apie peliuką sukurti įkvėpė savanorės darbo patirtis su sergančiais vaikais. Džeronimas Stiltonas tapo sensacija Italijoje ir užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Iš viso autorė parašė beveik 80 knygų apie peliuką ir kita tiek apie šalutinius veikėjus.

Įdomios ir populiarios knygos apie kalbantį peliuką buvo išverstos į daugiau nei 49 kalbas ir visame pasaulyje parduota daugiau nei šimtas šešiasdešimt milijonų egzempliorių. Įspūdinga! Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šias knygas apie Džeronimą Stiltoną pirkti online. Jų kaina nedidelė, be to, rinkiniui taikoma patraukli akcija.

Džeronimas Stiltonas yra žmogiškas peliukas, kuris labai patinka vaikams. Jis gyvena Naujapelyje ir užima laikraščio „Graužikų aidas“ vyriausio redaktoriaus pareigas. Peliukas truputį nervingas, truputį išmintingas, švelnus ir norėtų gyventi kuo ramiau, tačiau gyvenimas nuolat pametėja įvairiausių nuotykių. Džeronimas keliauja į tolimus pasaulio kraštus ir sprendžia keisčiausius galvosūkius.

Džeronimas kartu su seserimi, pusbroliu ir sūnėnu nespėja apsižvalgyti, kaip patenka į keblias situacijas, apie kurias vėliau rašo laikraštyje. Knygų skaitytojai kartu su peliukais ne tik bandys išvengti pavojų, bet ir sužinos daug naudingų dalykų, juk Džeronimas Stiltonas išmintingas lyg enciklopedija!

TOP skaitomiausios „Ūsuotų istorijų“ knygos yra linksmai iliustruotos ir lengvai sudomina vaikus, todėl tėvams rekomenduojame į jas atkreipti dėmesį ir įsigyti internetu. Lietuvoje knygeles leidžia leidykla „Baltos lankos“. Beje, yra ne tik knygos apie Džeronimą Stiltoną, bet ir animacinis serialas.

Pirmoji serijos dalis yra „Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis“, o populiarios tarp mažylių knygos apie Džeromą Stiltoną yra „Ūsuotos istorijos. Smaragdo akies paslaptis“, „Ūsuotos istorijos. Sūrio spalvos automobilinis namelis“, „Ūsuotos istorijos. Monos Pelizos šypsena“ ir „Ūsuotos istorijos. Metro šmėkla“.