Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gintaras Bleizgys (1975 m. liepos 4 d., Druskininkai) – Lietuvos rašytojas, poetas, prozininkas, literatūros kritikas. 1993 m. baigė Veisiejų vidurinę mokyklą, 1999 m. Vilniaus universitete įgijo literatūros teorijos magistro laipsnį, 2007 m. Vilniaus universitete baigė verslo vadybos ir administravimo magistrantūros studijas.

Gintaras Bleizgys knygos

Rasta: 12

Procesija | Gintaras Bleizgys
9,39 €
Turime sandėlyje
Xeranthemum | Gintaras Bleizgys
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Pirmieji Gintaro Bleizgio eilėraščiai buvo išspausdinti 1991 m Lazdijų rajono laikraštyje „Dzūkų žinios“. Visuotinį pripažinimą autorius pelnė 1998 m. išleidęs knygą „Vietovė. Šiaurė“. 1999–2001 m. buvo vyriausiuoju savaitraščio „Literatūra ir menas“ redaktoriumi. Nuo 2010 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narys.

Ne viena rašytojo knyga įvertinta literatūriniais apdovanojimais. Autorius yra gavęs abi Jotvingių, Jurgos Ivanauskaitės, Antano Miškinio, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės ir kitas literatūrines premijas. Poetas yra atviras, mąslus, klausiantis ir atsakantis, gyvas. Tuo šio poeto kūryba ir traukia skaitytoją, ieškantį tikrumo, atvirumo.

Minėtasis atvirumas itin pastebimas ir kitoje autoriaus knygoje – „Sūpavimas“, kurią galima pavadinti beveik dienoraščiais. Atviros išpažintys, netikėti atsivėrimai, asmeninio gyvenimo detalės čia pinasi su socialinių, politinių ir kultūrinių įvykių apmąstymais. Visuomeninės aktualijos nesvetimos ir Gintaro Bleizgio knygoje „Procesija“, pristatydama kurią Rasa Milerytė pastebi, kad į šios knygos „tekstus įpinama šiandienos realijų, o asmeninės praeities gretinimas su dabartimi metaforas išaštrina iki lengvai per skaitytojo odą slystančio peilio ašmenų.“

kaip ie kiekvienas kūrėjas Gintaras Bleizgys neaplenkia egzistencinių klausimų. Poeto kūryboje svarbi žmogaus laikinumo tema, atsiskleidžianti per santykį su nuolat atsinaujinančiu gamtos pasauliu. Šie kūrybos bruožai paverčia autoriaus kūrinius aktualiais ne vien ieškantiems atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus, bet ir trokštantiems modernios kūrybos, žengiančios koja kojon su dabarties realijomis. Susidomėjusiems G. Bleizgio knygomis, siūlome įsigyti ir kitų autorių poezijos, bei grožinės literatūros kūrinius. Pasidomėkite ir prekėmis laisvalaikiui, bei jaukiems namams, kurias galite įsigyti internetu iš Patogupirkti.lt.