NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Inga Narijauskienė – vaikų rašytoja, terapinių istorijų kūrėja, mokymų organizatorė, ankstyvojo ugdymo studijos „Mamų dainos“ įkūrėja.

Asmeninių biografijos faktų apie Ingą Narijauskienę viešumoje nėra daug, tačiau apie jos darbus galima kalbėti ilgai. Save ji pristato kaip metodinės medžiagos autorę, mokymų organizatorę ir vadovę.

Inga Narijauskienė knygos

Rasta: 6

Pelėdos Drūlijos Kalėdos, sirgalai ir kiti reikalai | Inga Narijauskienė
-10% su kodu: PATOGU
23,99 €
Kaina su kodu: 21,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6Inga domisi tuo, kaip mūsų jausmus veikia aplinkiniai garsai ir muzika. Ji tiki, kad muzika lavina protą, gydo ir suartina. Augindama savo vaikus moteris ieškojo, kokią įtaką garsai daro kūdikiams ir domėjosi mažylių ugdymo būdais. Tai, kas veikė jos šeimoje vėliau Inga Narijauskienė pritaikė savo įsteigtoje lavinimo studijoje. Savo patirtį ji perduoda kitiems tėvams.

Įvairius užsiėmimus Inga Narijauskienė veda nuo 1999-ų metų. Taip pat ji išleido tris terapinių pasakų knygas apie pelėdą Drūliją. Ši veikėja atsirado tada, kaip autorės vaikai buvo dar visai mažiukai. Pasakos apie pelėdą gimdavo ir netikėtai, ir gerai apgalvotai. Inga reaguodavo į savo vaikų elgesį ir jiems nutikusius dalykus, pagal juos pritaikydavo pasakas.

Pelėda Drūlija niekada nepamosklauja ir nebara. Ji moko kitokiu būdu. Inga Narijauskienė teigia, kad išleisti knygas apie šeimos mylimą personažą ji norėjo seniai, o įkūrusi studiją „Mamos dainos“ ir nuolat bendraudama su tėveliais pastebėjo, kad vienoje ar kitoje situacijoje Drūlija labai padėtų. Taip galiausiai gimė terapinių pasakų knygelės.

Terapinės pasakos yra žaismingos istorijos, kuriose paslėptos vaikams skirtos žinutės. Jos pasiekia vaikų mintis, tai, ko moko veikėjai mažyliams patinka daug labiau nei tėvų nurodymai. Autorės pasakos turtina žodyną, lavina vaizduotę ir kūrybiškumą, taip pat padeda užmegzti glaudesnius emocinius ryšius.

Iš viso Inga Narijauskienė išleido keturias terapinių pasakų knygas. Pirmoji – „Pelėda Drūlija ir diena NE“, kurioje rasite tris pasakojimus. Pirmasis yra apie labai dažną problemą arba „dieną Ne“, kai vaikai nenori nei praustis, nei valgyti, nei klausyti tėvų. Čia ir padės pelėda!

Kitos trys Ingos Narijauskienės knygelės yra „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo“,  „Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU“ ir „Pelėda Drūlija ir žiovuliukai“. Terapines pasakas rekomenduoja tėvai, pedagogai ir psichologai, tad siūlome jas įsigyti internetu ir savo šeimoje apgyvendinti nuostabiąją pelėdą Drūliją!