-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -30%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 56,99 €
Kaina knygyne: 80,77 €*
Sutaupote: 23,78 € (30%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-18 Aistė

Nuostabios knygos! Labai platus žodynas, gausu vaizdingų žodžių, o siužetas net ir mane, mamą, pritraukia, ką jau kalbėti apie vaiką. Pasakos pamokančios, apie tai, su kuo susiduria vaikučiai kasdienybėje, o taip pat apie draugystę, švelnumą ir gėrį. Jei bus daugiau dalių, neabejotinai ir jos atsidurs mūsų knygų lentynoje!


2022-05-31 56.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)" aprašymas

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Tokių pasakų laikas – ne tik nuostabus būdas bendrauti su vaikais, bet ir puiki galimybė suteikti jiems įvairių žinių, skatinti mąstymą, plėsti žodyną, lavinti atmintį, puoselėti kūrybiškumą. Tai geras metas megzti tvirtą emocinį ryšį tarp pasakotojo (Jūsų) ir klausytojo (vaiko).

Šiame komplekte rasite tris knygas, o kiekvienoje jų - tris pasakas apie pelėdą Drūliją.

„Pelėda Drūlija ir diena NE“

„Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo“

„Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU“Kiti taip pat domėjosi


2021-12-18

Nuostabios knygos! Labai platus žodynas, gausu vaizdingų žodžių, o siužetas net ir mane, mamą, pritraukia, ką jau kalbėti apie vaiką. Pasakos pamokančios, apie tai, su kuo susiduria vaikučiai kasdienybėje, o taip pat apie draugystę, švelnumą ir gėrį. Jei bus daugiau dalių, neabejotinai ir jos atsidurs mūsų knygų lentynoje!

2021-12-15

Labai puikios klygutės mažiems skaitytojams .

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)", kurį pristato Inga Narijauskienė. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Narijauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Pelėda DRŪLIJA. Terapinės pasakos vaikams (3 knygos)" perkama kartu