Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams

5.0
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 23,19 €
Kaina su kodu: 20,87 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-10 Lina

Musu pacios mylimiausios istorijos, kurias su malonumu skaito net tetis pries miega ✨
Ka suzinom is Drulijos, veliau naudojame ir realiame gyvenime ir atitinkamos situacijos issisprendzia puikiai


2024-05-31 23.19 InStock
Į krepšelį 20,87 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“ aprašymas

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai pagal specialią metodiką sukurtos smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Tokių pasakų laikas – ne tik nuostabus būdas bendrauti su vaikais, bet ir puiki galimybė suteikti jiems įvairių žinių, skatinti mąstymą, plėsti žodyną, lavinti atmintį, puoselėti kūrybiškumą. Tai geras metas megzti tvirtą emocinį ryšį tarp pasakotojo ir klausytojo.

Antroje knygoje apie pelėdą Drūliją “Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams” rasite tris naujas terapines pasakas ir sužinosite:

* Kaip Drūlija kantrybės ieškojo;
* Kas įvyko, kai ji susitiko Šmikį;
* Ar Drūlijai pavyko pradžiuginti savo draugus.

Knygos “Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“ pradžioje yra trumpas autorės laiškas su keliais paprastais, bet vertingais metodiniais pasiūlymais. Na, o knygos gale – dviejų psichologių įžvalgos apie Drūlijos pasakas, patarimai ir pastebėjimai terapinių pasakų skaitytojams.

Štai trumpos citatos iš psichologių komentarų:

Ramunė Narkevičiūtė Jarista, mama bei vaikų psichologė: “Ši knyga – puiki priemonė, padedanti vaikams mokytis kažko naujo be didelių pastangų, tiesiog skaitant ir mėgaujantis šiuo procesu, tarsi žaidžiant. Pelėda Drūlija yra kažkas paprasto apie labai nepaprastus dalykus!”

Daiva Žukauskienė, geštalto terapeutė, psichikos sveikatos specialistė, rašytoja, pedagogė: “Ši knyga turtinga išsamiu, lėtu pasaulio aprašymu; nuoseklus svarbių minčių pakartojimas giliai įtvirtina žmogiškąsias vertybes, tokias, kaip meilė, atkaklumas, nuoširdumas. Ji skatina vaikus smalsauti, domėtis ne tik „kodėl“, bet ir „kaip“ viskas vyksta šiame pasaulyje, o tai – raktas į savęs ir kitų pažinimą. Rekomenduoju šią terapinių pasakų knygą ir kaip mama, ir kaip specialistė.”Kiti taip pat domėjosi


2022-11-10

Musu pacios mylimiausios istorijos, kurias su malonumu skaito net tetis pries miega ✨
Ka suzinom is Drulijos, veliau naudojame ir realiame gyvenime ir atitinkamos situacijos issisprendzia puikiai

2021-07-20

Ši knygelė mūsų šeimoje buvo dar aktualesnėm temom nei pirmoji. Tekstas puikus, o apie kantrybę ir žirnius skaitėm n.. kartų

2021-02-27

Nuostabi knygelė, nesigailiu, jog įsigijau ir labai laukiu daugiau pelėdžiukės Drūlijos pasakėlių! Mergytė, kuriai dovanosiu knygutes, tikrai apsidžiaugs.

2021-02-14

Skaitėme pirmąją Pelėdos Drūlijos knyga, skaitome kas vakarą ir šią. Nuostabu, kad terapinės pasakos apsigyveno mūsų namuose. Jei nesinori skaityti, tai ir nuostabių paveikslėlių knygos. Dukrytei labai patinka ieškoti, rasti, skaičiuoti, stebėti kiekvieną vabaliuką ar musytę.
Dėkoju autorei ir noriu pasidžiaugti, kad tikrai dantukų valymas tapo tokiu įdomiu nuotykiu :)

2021-01-01

Skaičiau pirmąją Drūlijos dalį, buvau sužavėta. Tad, kai sužinojau, kad jau išleista ir antra dalis, su nekantrumu laukiau, kada gausiu šią knygelę!
Tos didelės, žavios pelėdos akys ir laibos, ilgos kojos taip prikausto, kad norisi tik žiūrėti ir žiūrėti į Drūliją..

Visos istorijos pamokančios ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius, tad knygelė bus kaip terapija visiems šeimos nariams! O iliustracijų šiltumas!!! Terapija ne tik ausims, bet ir akims :)

Šioje knygelėje yra trys pasakos:
-Kaip Drūlija kantrybės ieškojo - papasakoti susitikimai su įvairiais miško gyventojais ir atskleista kaip kiekvienas kantrybę ugdo: kas su dainelėmis, kas su skaičiuotėmis, ar žaidimais.

-Kas įvyko, kai ji susitiko Šmikį - istorija apie pamestą šepetėlį, ir kaip atsirado kirmėliukas burnoje. Moko vaikus priežastis - pasekmė ryšio ir kaip galima spręsti iškilusią problemą.

- Ar Drūlijai pavyko pradžiuginti savo draugus - moko mus ir vaikus empatijos, kaip galime labiau pažinti savo draugus bei parodo, kad visi mes esame skirtingi, ir mėgstame skirtingus dalykus. Taip, kaip ir tikrame gyvenime!

Visos istorijos gyvenimiškos. Džiaugiuosi, kad suradau Drūliją, kuri padės man ir mano vaikams ugdyti emocinį intelektą!
Ačiū!

Rekomenduoju visiems - ir vaikams, ir suaugusiems! :)

2020-12-11

Labai laukėme šios, antrosios, knygos apie pelėdą Drūliją ir pagaliau ji mūsų namuose! Dukra su dideliu entuziazmu kas vakarą prašo naujųjų pasakų. Dalis veikėjų - jau pažįstami, lyg seni draugai, bet didelį susidomėjimą kelia naujieji, kurie taip gražiai įsiliejo į Drūlijos nuotykius. Nuoširdžiai rekomenduoju šią knygą tiems, kas ieško kokybiško turinio savo vaikams, kam artimos laikui nepavaldžios vertybės, tiems, kurie skatina vaikus mąstyti, atrasti, mokytis per žaidimą. Labai džiaugiuosi, kad būtent pelėda Drūlija lydi mano dukrą vertybių formavimo(si) kelyje. AČIŪ autorei už galimybę praleisti dar daugiau kokybiško laiko su vaiku!

2020-12-04

Išties puiki knyga. Pirkau ją dovanų, prieš tai perskaičiau su dukterimi ir supratau, kad tiktai neprašoviau. Labai taikliai perduodamos ir akcentuojamos mintys, kurias vaikas supranta ir įsidėmi. Tekstas nenuobodus, žaismingas. Iliustracijos smagios.
Knygos spauda, popierius - itin kokybiški, malonūs liesti. Labai įdomūs psichologių atsiliepimai knygos gale -aptariami tėvams naudinga informacija susijusi su vaikų ugdymu.

Parašykite atsiliepimą apie „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“, kurį pristato Inga Narijauskienė. Siūlome ne tik išsamų „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Narijauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kaip pelėda Drūlija kantrybės ieškojo. Terapinės pasakos vaikams“ perkama kartu