NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-10 Lina

Musu pacios mylimiausios pasakos, kurias su malonumu skaito net tetis pries miega ✨
Ka suzinom is Drulijos, veliau naudojame ir realiame gyvenime ir atitinkamos situacijos issisprendzia puikiai


2024-02-29 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams" aprašymas

Terapinės pasakos apie Pelėdą Drūliją – tai linksmos istorijos, kurios padeda įvykti patiems tikriausiems STEBUKLAMS!!! Juk tų stebuklų auginant vaikus prireikia KASDIEN – nuolat kyla įvairių iššūkių ir klausimų, pavyzdžiui:

● kaip elgtis, kai vaikui nuobodu ir jis nežino, ką daryti?..
● kaip padėti vaikui, kai jis neturi ūpo? kai jo nuotaika visai prasta?..
● kaip išmokti bendrauti, bendradarbiauti su kitais? kaip ugdyti empatiją?..
● kaip supažindinti vaiką su įvairiomis emocijomis – ir savo, ir kitų?..
● kaip stiprinti savireguliacijos įgūdžius? ugdyti kantrybę?..
Tokiais atvejais mūsų šeimoje į pagalbą dažnai ateidavo Pelėda Drūlija!

Ar girdėjote, kad nuobodulys – tai pati geriausia terpė kūrybingumo lavinimui?! Prisiminkite: būsena „nežinau, ką veikti“ – ypatinga, nes ji gali „užkurti“ vaizduotę ir paskatinti kurti!

Ar žinote, kad jūsų malonūs prisiminimai gali būti „inkarais“, padedančiais grąžinti gerą nuotaiką, kai to prireikia?

Drūlijos pasakos – smagios, įtraukiančios, formuojančios vertybes, padedančios augti. Šios istorijos lengvai suprantamos ir leidžia vaikams greitai susitapatinti su personažais, skatina juos atrasti svarbias tiesas, suburia ir suartina visa šeimą. Be to, jos lavina vaizduotę ir atmintį, stiprina emocinį ir socialinį intelektą, spartina kalbos raidą, plečia žodyną, puikiai tinka ritualų kūrimui bei naratyviniams žaidimams.

Rankose laikote jau trečiąją terapinių Drūlijos pasakų knygą. Po pirmų dviejų knygų Drūlija įgijo daug ištikimų gerbėjų, o jos istorijos susilaukė daugybės šiltų atsiliepimų.

Šioje knygoje rasite tris naujas pasakas apie pelėdą Drūliją ir sužinosite:

* Ką darė Drūlija, kai ją užklupo nuobodulys;
* Kaip Drūlijai pavyko smagius prisiminimus išsaugoti;
* Kodėl miške kartą per metus visi vienas kitam siurprizus ruošia.

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai pagal specialią metodiką sukurtos istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiogiai sakomi prašymai, pamokymai, pasiūlymai ar nurodymai.

Pasakų laikas – ne tik nuostabus būdas bendrauti su vaikais, bet ir puiki galimybė suteikti jiems įvairių žinių, lavinti vertingus įgūdžius. Tai geras metas megzti tvirtą emocinį ryšį tarp pasakotojo (jūsų) ir klausytojo (vaiko).

Šios knygos pabaigoje rasite ją skaičiusių psichologių įžvalgas apie Drūlijos pasakas, jų patarimus ir pastebėjimus terapinių pasakų skaitytojams. Štai keli trumpi atsiliepimai:

„Nuostabioji Drūlija – drąsi ir tuo pat metu baili, nuobuodžiaujanti ir išradinga, savarankiška ir ieškanti draugystės – veda mus į nuostabią pažintį su vaikystės džiaugsmais ir rūpesčiais. Puiki autorės kalba, vaikų elgesio ir emocijų pažinimas, šmaikščios, nuotaikingos ir tuo pat metu labai psichologiškai taiklios įžvalgos leidžia mėgautis pasakomis ir vaikams, ir suaugusiems, padeda atrasti ir suprasti nepaprastai sudėtingą ir žaismingą vaikų pasaulį. Ačiū…“
Aušra Kurienė, Paramos vaikams centro vadovė, psichologė psichoterapeutė

„Pelėda Drūlija – tokia maža ir plunksnuota, bet talpina savyje DIDŽIĄSIAS žmogaus gyvenimo vertybes. Jos pasakos – apie labai svarbius ir kartu labai subtilius vaiko ir jo šeimos gyvenimo momentus bei iššūkius, kurie buvo, yra ir bus aktualūs bei reikšmingi dar daug daug daug metų.“
Ramunė Narkevičiūtė Jarista, mama ir vaikų psichologė

„Šioje knygoje gyvena istorijos, kurios padeda būti savimi, įkvepia noro džiuginti save ir kitus. Verta skaityti ne tik vaikams, bet ir sau – kad kiekvienas atrastumėm savo drūlinimo būdą.“
Monika Skerytė-Kazlauskienė, psichologė, Vaiko psichologijos centro steigėja

„Mieli, tėveliai, seneliai, draugai, mokytojai, nerkite į pasakų pasaulį su vaikišku naivumu ir smalsumu, patys sau kelkite klausimus, atsakymais dalinkitės su mažaisiais, ir tebūna knyga tarp jūsų lyg tiltas, sujungiantis vaikystės ir suaugusiojo pasaulius.“
Daiva Žukauskienė, geštalto terapeutė, rašytoja, pedagogė, biblioterapeutėKiti taip pat domėjosi


2022-11-10

Musu pacios mylimiausios pasakos, kurias su malonumu skaito net tetis pries miega ✨
Ka suzinom is Drulijos, veliau naudojame ir realiame gyvenime ir atitinkamos situacijos issisprendzia puikiai

2022-02-08

Kokios dažnos situacijos vaikų kasdienybėje, kurias išgyvena ir pelėda Drūlija! Ne tik išgyvena, bet dar ir savo pavyzdžiu pataria, pamoko ar įkvepia ieškoti savų sprendimo būdų. Nebebijome nei nuobodulio, nei lietingų dienų, nei... Ačiū pelėdžiukei Drūlijai, o taip pat ir autorei, už istorijas, kurios nuskaidrina mūsų dienas (ir vakarus). Džiaugiuosi, kad laikas, praleistas su dukryte skaitant bei kalbantis apie Drūlijos nuotykius, yra toks ypatingas, nuoširdus, kokybiškas - tokio laiko tikrai nesinori skaičiuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams", kurį pristato Inga Narijauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Narijauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams" perkama kartu