Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Inspektoriaus Rajeno detektyvai

Rasta: 19

Taun Mūro laukai | L.J. Ross
9,08 €
Turime sandėlyje
Septyni tiltai | L.J. Ross
-20% su kodu: PATOGU
7,79 €
Kaina su kodu: 6,23 €
Turime sandėlyje
Pasienio žemės | L.J. Ross
-40% su kodu: PATOGU
12,11 €
Kaina su kodu: 7,27 €
Turime sandėlyje
Rajeno Kalėdos | L.J. Ross
-22% su kodu: PATOGU
10,99 €
Kaina su kodu: 8,57 €
Turime sandėlyje
Longstounas | L.J. Ross
-40% su kodu: PATOGU
9,08 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Turime sandėlyje
Pasienio žemės (knyga su defektais) | L.J. Ross
-10% su kodu: PATOGU
4,19 €
Kaina su kodu: 3,77 €
Turime sandėlyje
Ligoninė (knyga su defektais) | L.J. Ross
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 19

„Inspektoriaus Rajeno detektyvas“ yra rašytojos Louise Ross kūrinių serija, kurią sudaro knygos apie detektyvą Rajeną ir jo nuotykius tyrinėjant įvairius nusikaltimus.


 Autorė išleido daugiau nei dešimt „Inspektoriaus Rajeno detektyvo“ serijos knygų, pritraukiančių ir sudominančių skaitytojus sužinoti inspektoriaus Rajeno istorijos tęsinį: 


Ši detektyvų serija prasideda knyga „Šventoji sala“, kurioje susipažįstame su pagrindiniu veikėju – jo atostogų planus sugriauna rastas jaunos moters kūnas. 


„Jovaro įduba“ – aiškindamasis nusikaltimus įvykdytus Jovaro įduboje, inspektorius turi prisiminti ir savo praeitį, kas kenkia ir jo santykiams su mylimąja Ana.


„Hevenfildas“ – detektyvas Rajenas turi išaiškinti ne tik žmogžudystę, bet ir įrodyti savo nekaltumą.


„Angelas“ – detektyvui Rajenui visus planus sujaukia šiurpi serijinio žudiko byla, priverčianti jį atidėti suplanuotas šventes ir atkurti ramybę Niukastlo mieste.


„Didžioji galia“ – iš kalėjimo pabėga serijinis žudikas Kirvis, kuris pagrobia kolegos mylimąją Denizę. Rajenas turi susitikti su senu savo priešu ir išgelbėti artimą žmogų.


„Kregsaido dvaras“ – inspektorius Rajenas turi išaiškinti žmogžudystę, įvykdytą dvaro vakarėlio metu.


„Tamsus dangus“ – detektyvas Rajenas, nepaisant vidinių intrigų, turi išspręsti sudėtingą, seną žudiko bylą. Tai pavojingiausia ir įdomiausia jo karjeros byla.


„Septyni tiltai“ – nenumatyti įvykiai priverčia jį susidurti su praeitimi ir ginti draugą nuo naujo žudiko, siekiančio sunaikinti miestą.


„Atsiskyrėlio buveinė“ – inspektorius Rajenas nusiveja žudiką iki pat Europos. Tačiau prisiekia sau, jog nepasiduos ir svetimoje šalyje turi įveikti visus iškylančius sunkumus.


„Longstounas“ – Rajenas, siekdamas išsiaiškinti jūrų archeologo nužudymą, susiduria su paslapčių ir melo siena, tad turės pavergti aplinkinių širdis, kad atrastų tiesą.


„Ligoninė“ – naujoje komandoje Rajenas vis dar yra pašalietis, tačiau supranta, kad susidūręs su žiauriais Kirvio nusikaltimais, negali susidoroti vienas.


„Taun Mūro laukai“ – suintriguotas dešimtmetės mergaitės, Rajenas privalo išsiaiškinti cirko trupės slepiamas paslaptis.


„Pasienio žemės“ – ar pavyks inspektoriui Rajenui laiku išsiaiškinti serijinio žudiko simbolio reikšmę ir užbaigti kruvinas žudynes?


Kiekvienoje „Inspektoriaus Rajeno detektyvo“ serijos knygoje rasite intriguojančią siužeto liniją, su naujomis paslaptimis bei netikėtais įvykiais. Knygose dėmesys skiriamas ne tik nusikaltimui, bet ir veikėjų santykiams bei jų vidiniams išgyvenimams, o tai skaitytojui padeda dar labiau įsijausti į knygos atmosferą.


Detektyvų bei trilerių megėjus su šią knygų seriją kviečiame įsigyti mūsų interneto knygyne, o daugiau įvairaus siužeto detektyvų rasite skiltyje „Detektyvai. Trileriai. Siaubo istorijos“.