0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-23 Ona

Nusipirkau, prisėdau, įsiminiau! Geras dalykas, kas ruošiasi laikyti teises, tai tikrai verta įsigyti.


2022-01-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą" aprašymas

Du kartus Geriausių Lietuvos vairuotojų konkurse laimėjusi Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė knygoje „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ surinko visą instruktorės patirtį, kuri gerokai palengvins pasiruošimą vairavimo egzaminams.

Autorė teigia, kad leidinys nėra skirtas tiems, kurie „viską žino“. Atrinkti patarimai palengvins mokymosi procesą ir kelią iki išsvajoto vairuotojų pažymėjimo. Praktinė informacija, naudingi faktai, rekomendacijos, nuorodos ir eismo situacijų analizė – tai tik dalis informacijos, kurią rasite pirmoje tokio pobūdžio knygoje.

Ruošiatės mokytis vairavimo? O gal jau pradėjote kursus? Greičiausiai susidūrėte su informacijos gausa, kurią ne visada lengva perprasti. Iš tiesų, būsimiems vairuotojams reikia tikrai daug išmokti ir sužinoti. Tačiau knyga „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ tikrai palengvins ir supaprastins procesą.

Šimtas patarimų – šimtas trumpų skyrelių apie eismo situacijas, pavyzdžiui, „Stop ženklas“, „važiavimas atbulomis“, „žiedinės sankryžos“, „posūkis į dešinę“. Taip pat būsimi vairuotojai ras ir skyrelių apie automobilio pažinimą, pavyzdžiui, „veidrodėliai“, „vairas, „sureguliuoti veidrodžius ir sėdėseną“ ir t.t.

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė dalijasi tipinėmis mokinių baimėmis, pavyzdžiui, daugelis panikuoja važiuodami į žiedines sankryžas. Jų bijoti nereikia, svarbu tik žinoti kaip žiedinėse sankryžose privalu elgtis. Žinios suteikia pasitikėjimo, o svarbiausia, kad knyga „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ ne tik informatyvi, bet ir smagi. Taip pateiktą informaciją įsisavinsite gerokai lengviau.

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė – vairuotojų instruktorė, aistringa automobilistė, keliautoja. Ji teigia, kad potraukį automobiliams pajuto dar paauglystėje. Moteris studijavo transporto inžineriją, o vėliau ėmė ruošti vairuotojus. Ji pati turi A, B ir C kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Solveiga Dambrauskaitė-Bakutė Geriausio Lietuvos vairuotojo konkurse net du kartus buvo pripažinta geriausia.

Ruošdama būsimus vairuotojus autorė suprato, kad metas pasidalinti per daugybę metų sukaupta patirtimi ir taip gimė unikalus, mokomojo žanro leidinys „100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“. Patarimais apie vairavimą autorė dalinasi ir savo tinklaraštyje „Moteris prie vairo“.

Ruošiatės papildyti vairuotojų gretas? Rekomenduojame šią knygą įsigyti internetu! Pirkti online rasite ir daugiau naudingos literatūros, tinkamos kiekvienam skoniui. Ieškote įdomių siužetų, veikėjų, knygų apie santykius bei motyvacinių tekstų? Tikrai turime ir daug šių leidinių išpardavimų bei akcijų metu kainuoja pigiau. Santraukos, ištraukos, trumpi aprašymai, puslapių skaičius – detalės, kurios padės įvertinti leidinius ir išsirinkti aktualiausią. Taip pat naudinga pasidomėti apžvalgomis ir atsiliepimais!2021-04-23

Nusipirkau, prisėdau, įsiminiau! Geras dalykas, kas ruošiasi laikyti teises, tai tikrai verta įsigyti.

2021-04-19

Labai gera knyga prieš egzaminą! Viskas ko reikia, glaustai ir aiškiai!

Parašykite atsiliepimą apie "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "100 patarimų kaip išlaikyti vairavimo egzaminą" perkama kartu