0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

123 Diktantai pradinukams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,29 €*
Sutaupote: 0.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-10-10 Gintarė

LABAI GERA KNYGELE


2021-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "123 Diktantai pradinukams" aprašymas

Netesinga manyti, kad diktantų knygelės reikalingos tik mokytojams. Žinodami savo mokinių galimybes, jie patys puikiausiai gali sukurti tinkamiausią pamokai diktantą. Vaikuose slypi nenumaldomas noras parodyti, ką jie išmoko. Ir nesvarbu - rašyti ar plaukti. Neretai šis vaikų troškimas užklumpa tėvus ar senelius. Ir tada diktantų knygelė jų rankose daro įspūdį. Pradinukas pasijunta lyg pamokoj pas labai artimą mokytoją. Jis nesidrovi paklausti, ko dar nesupranta ir labai nesielvartauja, jei suklydo. Tokios pamokėlės neįkainuojamos naudos vaikam.: duoda atostogų metu. Padeda išsaugoti įgūdžius rašyti ir nepamiršti jau išmoktų taisyklių.
Būtsnt tokiam tikslui ir sukurta ši knygelė. Galbūt ne viskas joje idealiai dera su mokymo metodika ar įprastomis pamokomis. Dauguma diktantų parašyti gamtos reiškinių ar pasakų motyvais. Su savimi jie neša ir dalelę gyvenimo pažinimo. Dabar, kai vis įkyriau į vaikų sąmonę beldžiasi mintis, kad raidė atsiranda paspaudus mygtuką, svarbu pamokyti vaikus suraityti aidelę, sudėlioti žodelį.
Sėkmės didžiausios mūsų pradinukams!
Leidėjai


  • Autorius:
  • Leidėjas: Liberum artis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094280146

2018-10-10

LABAI GERA KNYGELE

Parašykite atsiliepimą apie "123 Diktantai pradinukams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "123 Diktantai pradinukams", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "123 Diktantai pradinukams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "123 Diktantai pradinukams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "123 Diktantai pradinukams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "123 Diktantai pradinukams" perkama kartu